Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

miroLLL avatar miroLLL 95 Точки

График зали, месец декември?

Здравейте, колеги.

Имам запитване, отностно лекциите през месец декември. Тъй като след края на ноември, поне "Programming Basics" курса се губи в графика за декември. Се питам, ще има ли някакви разминавания, смени или като цяло промени върху датите на курса? Защото половината деквмври се пада малко "почивна станция" и ние по график - всяка събота, ли ще имаме лекции, или точно там по празниците ще се отложат за други дни?

Благодаря!

0
Programming Basics 09/11/2015 10:25:08
miroLLL avatar miroLLL 95 Точки

Никаква информация ли няма? Записан съм в октомврийския курс и през месец декември нямаме никакви въведени лекции в графика...

1
silvi81 avatar silvi81 77 Точки

Аз съм от октомврийския курс в Бургас и по график имаме 3 лекции през декември - на  05.12, 13.12 и 19.12. След това е изпита на 17.01. Може би трябва да кажеш и от кой град си, за да получиш повече информация, но предполагам за всички ще е подобен графика.

1
miroLLL avatar miroLLL 95 Точки

Аз съм октомврийския в София, присъствено... За това питам, защото няма лекции в графика за декемврийските съботи... Ако не изникне информация до петък, в събота ще питам на място..

Благодаря все пак! :)

1
15/11/2015 20:51:10
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.