Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ti4o.bs avatar ti4o.bs 16 Точки

Слънчев бряг

Привет. Искам да попитам има ли други като мен - да запишат онлайн, защото лятото ще са в Слънчака, Несебър, Влас или нещо на около. И ако има такива чувствайте се спокойни да ме притесните да се събираме лятото през свободното ни време да решаваме задачи. Ако има желаещи де :)

2
Общи приказки
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Свободно време за учене на Sunny Beach ??? Бил съм там да работя и не съм виждал такова чудо :D!

2
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Свободното време едно на ръка, ами спокойствието? Като цяло не е невъзможно ама не е и много вероятно, съдейки по това дето съм видял.

0
ti4o.bs avatar ti4o.bs 16 Точки

по принцип е кои както си го направи :)

0
Dekameron avatar Dekameron 481 Точки

Колега,

ако дойдем в Слънчев Бряг или околията със сигурност няма да е за да решаваме задачи laughing

Ама ми е и чудно ти как ще решаваш задачи ако имаш до себе си пясък, море, момичета по бански, момичета без бански, дискотеки, чужденки и т.н?

Аз съм си мислел, дали е възможно да се работи/учи от плажа, на някой шезлонг, с лаптоп в скута. Ама май няма да е много ползотворно, особено ако някоя кака те помоли да я намажеш с масло и да си съблече банския пред теб... без да се срамува... laughing

4
ti4o.bs avatar ti4o.bs 16 Точки

Колега по принцип си прав :) И аз се чудех дали ще мога, но последните 2 лета работих в USA по 13-14 часа на ден, а това лято ще работя по 6 :) мисля, че ще ми остава време колкото до пясък, дискотеки, с бански без бански :) за тях винаги има време :Д

Въпрос на мотивация :D 

 

ПС: Лято в Слънчев бряг > Лято в София :)

2
DJilanov avatar DJilanov 140 Точки

Ако приятелката ти е до теб и те гледа злобно ,че зяпаш красивите момичета , в един момент предпочиташ да решаваш задачи от колкото да чуваш мрънкане... поне бивашта имаше тоя навик и благодарение на нея си завърших телерик с отличие XD

1
pavel1 avatar pavel1 9 Точки

Колега, в Слънчев Бряг най-често се решават практически задачи по химия - а именно, как влияе смесването на различни видове алкохол върху тялото и душата laughing

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.