Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

d.georgiev.91 avatar d.georgiev.91 63 Точки

Колко е продължителноста на един семестър в университета?

Вероятно този въпрос е задаван някъде из дълбините на форума, но поради липсата на търсачка, ще се повторя и се надявам да ме извините. Колко точно продължава един семестър или по-точно времето, което от такса до такса?

1
Въпроси за SoftUni
georgi950 avatar georgi950 53 Точки

За ниво 1 е от май до август. За другите нива предполагам ще е различно.

0
d.georgiev.91 avatar d.georgiev.91 63 Точки

А точно какво ще включва ниво 1 има ли някъде програма или всичко все още е мъгла?

0
batebobo avatar batebobo 90 Точки

@d.georgiev.91 
виж това. Долу има информация през кой семестър какво се учи (за съответните професии). Първото ниво е еднакво навсякъде, доколкото виждам :)

1
shorti avatar shorti 47 Точки

Един семестър е 4 месеца (3-семестъра на година)

0
batebobo avatar batebobo 90 Точки

Доколкото знам (поправете ме ако греша) има 3 семестъра по 4 месеца на година.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.