Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kiko144 avatar kiko144 795 Точки

За сега не се плануват. Ако в последствие се образува 2-ра група, тя ще е през деня!

2
LenaB avatar LenaB 112 Точки

За мое съжаление няма да има, повечето хора предпочитали вечерна.

3
ivailozd avatar ivailozd 75 Точки

За работещите като мен вечерните лекции са единствен вариант. Надявам се неработещите да се справят с неудобството, благодаря ви! :)

0
LenaB avatar LenaB 112 Точки

За семейните като мен дневните са единствен вариант, но разбира се организаторите следва да се съобразят с мнозинството, останалите ще търсим друго обучение :)

Успех на всички!

0
Mihail.Stoyanov avatar Mihail.Stoyanov 20 Точки

За работещите и семейни с малки деца, като мен, единствения вариант е онлайн обучение... tongue-out

4
LenaB avatar LenaB 112 Точки

Зависи от работата - и аз работя (за себе си) и съм с две малки деца, свободното ми време е изцяло през деня и дневен присъствен вариант е предпочитания за мен вид обучение. cool

0
Fleshian avatar Fleshian 379 Точки

Аз също бих оценил да има една дневна лекция през седмицата, тъй като съм свикнал да бъда по активен през деня.

2
vitaliyterziev avatar vitaliyterziev 2 Точки

Same here.. Чакам още ден, два и сигурно се записвам онлайн, очаквах малко по - разчупен график на лекциите а и не всички имаме едно и също работно време .. :D отделна тема е това де :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.