Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

supersane avatar supersane 234 Точки

Fundamental level on Java

Здравейте колеги, обмислям да се запиша на идващото fundamental ниво в началото на март месец. Аз лично обаче предпочитам Java пред C#, поради мои си причини без да навлизам в "религиозната" война между двата езика :D :D. Това, което ме интересува е, като изключим поднивото Java Fundamentals, какви опции имам за преминаване на останалите 3 на Java вместо С#?

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

До момента изпитите по ООП/КПК са се провеждали на C#, ако това ограничение не се премахне няма логика да се готвиш на джава, за да отидеш накрая на изпит със C#.

Двата езика са доста близки, щом познаваш джава не виждам какво може да те затрудни в C#. Тъкмо ще разучиш още един език по-добре.

1
supersane avatar supersane 234 Точки

Отговора ти ми даде почти пълна яснота, това, което не ми е ясно, на поднивото по advanced C#, има ли опция за джава решение или го дават, чак след като мине изпита, с цел подготовка за изпита по джава, примерно.

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Не, на изпит по Advanced C# се ползва само C#, както на изпита по Java е позволено да се ползва само Java. Когато изпитите се отворят за тренировка се отварят и за други езици, за да могат хората да се готвят с повече задачи.

0
supersane avatar supersane 234 Точки

Благодаря за поясненията.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.