Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

StoykoMandzhukov avatar StoykoMandzhukov 11 Точки

Въпроси относно judge системата.

Здравейте,

понеже влизам в сайта с акаунта си във фейсбук, съответно се опитах да вляза в judge системата с външен профил (google), но не успях. Препрати ме да си сменям името и паролата. Оставам с впечатлението, че системата се ползва за проверка на домашните ни преди да ги качим, правилно ли съм разбрал? Има ли ограничение за броя решения, които можем да качваме, както за една и съща задача, така и по принцип?

Тагове:
0
Programming Basics 12/11/2015 09:08:16
GerganaYord avatar GerganaYord 78 Точки

Системата не се ползва за проверка на домашни, в нея са качени примерни изпити, както и всички досега минали изпити по различните предмети, т.е. ползва се за подготовка за изпит. Също се ползва когато се явиш на изпит.

Най-вероятно проблема ти с логването идва от там, че си логнат в сайта на softuni и се опитваш да влезеш в judge от същия браузер. Това не знам защо, но не работи. Тоест или трябва да се lognesh out от softuni или да пробваш да влезеш през друг браузер в judge

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Това не би трябвало да е вярно, две различни приложения са, с две различни сесии, с различни имена и домейни за сесийните бисквитки. Аз мога да се логвам в двете едновременно от един браузър. Този проблем е при теб или при специфичен браузър (за справка ползвам Chrome).

0
GerganaYord avatar GerganaYord 78 Точки

Може би си прав. В Explorer ми дава грешка когато се опитам да отворя judge и софтуни едновременно, съответно инсталирах Chrome и си отварям judge от там.

0
a.beshovishki avatar a.beshovishki 79 Точки

Можеш да пращаш колкото искаш решения ще се вземе най-вярното. Но това са задачи от минали изпити и само информативно си проверяваш ако задача от домашното е била изпитна. И ако си влвзеш в софтуни с нормалния акаунт който си си направил няма да имаш проблем да влезеш в judge предполагам.

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Имах подобен проблем в началото също с акаунт през FB. Мисля, че се фиксна когато си промених паролата от профила. Опитай.

0
geiff avatar geiff 71 Точки

Може да си провериш домашното, само за Въведение в Програмирането: https://judge.softuni.bg/Contests/#!/List/ByCategory/13/Programming-Basics-Homework, предполагам че за напред ще качат задачите и за другите лекции, но за сега виждам че са качено само за тази. Мисля че няма ограничения на броя качвания.

0
s0ulfly avatar s0ulfly 0 Точки

Според мен когато се регистрираш в сайта на СофтУни те регистрира автоматично и в Judge системата. Тоест с акаунта си в СофтУни влизаш и в Judge. Когато си опитал да влезеш в Judge с акаунта от Гугъл, то според мен те е препратило към форма за регистрация, а не смяна на име и парола, просто защото нямаш регистриран акаунт. Относно домашните не мисля, че ако ги качиш в сайта ги препраща към Judge да ги оценява, ами просто там ако ти желаеш можеш да си направиш проверка. Доколкото знам чрез домашните се оценяваме един друг или поне така е при подготовката за кандидатстване. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.