Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MilushK avatar MilushK 44 Точки

Относно AIЕSEC секция в СофтУни

Към края на месец март г-н Наков обяви, че има покана за организиране на локална секция на AIЕSEC в СофтУни (тук). Предполагам има и други колеги/колежки, които имат интерес да разберат повече относно тази студентска организация и доброволчеството, особено след като напрежението покрай приемния изпит вече отмина. В тази тема се споменава също, че може да си организираме среща с Председателя на AIESEC Софийски университет. Предлагам, ако има достатъчно желаещи, да се организираме с цел получаване на повече информация за организацията и възможностите. 

1
Въпроси за SoftUni
Plami avatar Plami 373 Точки

Не знам дали ще има някаква специална презентация на AIESEC. Тъй като се бях записала в списъка, който пуснах за дадената тема, ходих на среща с техен представител. Още нямам feedback относно конкретната среща, но ако искаш след празниците ще се свържа с тях и ще ги попитам дали е възможно организация на среща в SoftUni с други студенти :)

1
MilushK avatar MilushK 44 Точки

А ми, според мен би било доста полезно, ако е възможно организирането на подобна среща. Доста хора ще имат възможност да се запознаят по- отблизо и да решат дали е за тях. 

0
Plami avatar Plami 373 Точки

Здравей :)

Говорих с колеги от AIESES и те казаха, че ще задвижат организацията за такова представяне. Така че очаквай включване. Като имам някакво инфо ще пусна тема във форума.

Поздрави!

1
MilushK avatar MilushK 44 Точки

Супер! Благодаря за раздвижването! :) Поздрави!

0
tsonchev avatar tsonchev 38 Точки

През цялото ми обучение в университета, който завърщих, бях непоклатим противник на тази секта.

Две години след като завърших виждам, че тази безполезна структура още съществува, и че ще трябва на ново да се изправя срещу нея. Този път в СофтУни.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.