Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Vegetassj avatar Vegetassj 0 Точки

Проблем с регистрацията в Judge System

Здравейте колеги,

Имам следният проблем при опит да се регистрирам в judge системата за предстоящият ми изпит утре. Когато цъкна бутона Register ми изписва:

 

Съжаляваме за неудобството

Ако искате да се регистирате, променяте акаунта си или да възстановите своята парола, моля използвайте главния сайт на Софтуерния универсистет.

Само аз ли имам този проблем ?

Поздрави.

Тагове:
0
C Programming
a_rusenov avatar a_rusenov 1103 Точки

Няма допълнителна регистрация към Judge, ползва се профилът от softuni.bg.

1
Vegetassj avatar Vegetassj 0 Точки

Благодаря. Извинявам се за глупавия въпрос.

0
NoniYordanova avatar NoniYordanova 4 Точки

Аз също имам въпрос, не съм си правила регистрация в софтуни, а досега влизах с профила си във фейсбук. А сега като ми трябва да вляза в judje системата не мога. Пробвах да си добавя парола към акаунта нестава...Какво мога да направя?

1
toni.vankov avatar toni.vankov 3 Точки

Трябва да се логнеш с email-a и паролата на фейсбук профила.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.