Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
idmitrov avatar idmitrov 55 Точки

Привет колега, цитирам някой неща от изпратен email на 19.10.2015

3.      След модул Fundamentals продължаваш в ниво Advanced, като можеш да запишеш Front-End или Back-End в желан от теб ред. Всеки от двата модула е независим от другия и може да се изучава самостоятелно.

Това тук е за хората, които хванаха променената програма (предполагам и ти си от тях):

Тъй като тези промени те хванаха в заварено положение, след завършване на настоящия Back-End модул, можеш да продължиш обучението си във Front-End модул, който започва на 30 ноември. Можеш да се запишеш за този модул, дори и да си пропуснал някои от курсовете в Back-End модул. На мястото на първите два предмета (Web Fundamentals и JavaScript Basics), ще бъдеш записан в Object-Oriented Programming, който започва на 16 ноември, и High-Quality Code веднага след него.

Бтв до колкото ми е известно, можеш да завършиш Back-End успешно с до 2 невзети, ако и това те интересува.

0
velevatanas avatar velevatanas 85 Точки

Не "и това" :) Само това ме интересува. С колко невзети изпита мога да се запиша за Front End. А това в мейла, който са ти пратили: "...дори и да си пропуснал някои от курсовете в Back-End модул." може да значи и с един пропуснат и с всички пропуснати...

1
idmitrov avatar idmitrov 55 Точки

Това, което се опитвах да кажа е, че:

Дори да не си завършил успешно Back-End можеш да запишеш Front-End.

2-та курса са независими 1 от друг, тоест SoftUni дава възможност на всеки да се концентрира върху това, което предпочита и не задължава никой да е завършил Back-End за да запише Front-End и обратното.

Разбира се няма как да ти гарантирам на 100% за това, някой от екипът ще се наложи да потвърди.

1
14/11/2015 21:27:42

Разбрах. Наистина сега ми трябва и потвърждение от екипа на Софтуни :)

1

Айде бе, няма ли някой от Софтуни нещо да драсне да знам какво да правя

-2
enevlogiev avatar enevlogiev 1169 Точки

Здравей,

Front End и Back End са независими един от друг. След завършване на Fundamental нивото, може да се запише всеки от следващите модули, като резултатите от единия не влияят върху другия.

1
Slamster7 avatar Slamster7 47 Точки

Здравейте ! И аз получих съобщението, че мога да запиша Фронт-Енд модула до 30-ти Ноември.

Моето желание обаче е, че искам да изкарам първо бек-енд модула. За кога е предвиден да започне той и какви са сроковете за плащане там, някой има ли представа ? :)

Благодаря Ви предварително.

0
Nick1R1 avatar Nick1R1 115 Точки

Доколкото знам нямаш избор, завършваш си фронд енд-а който започва на 30ти ноември и като го завършиш след 6 месеца ще започнеш Бек енд-а. 

0
26/11/2015 05:15:56
xpucu avatar xpucu 26 Точки

2016та пролетта (като свърши Fundamentals от септември) ще започне Backend.

0
Petar_Belberov avatar Petar_Belberov 42 Точки

Аз пък искам да попитам, тъй като не съм си взел всички изпит от 2-та модула(Back-End, Front-End), мога ли без да се записвам на новите курсове, да си плащам директно за всеки изпит и да си се явявам на него?

2