Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

idmitrov avatar idmitrov 55 Точки

Привет колега, цитирам някой неща от изпратен email на 19.10.2015

3.      След модул Fundamentals продължаваш в ниво Advanced, като можеш да запишеш Front-End или Back-End в желан от теб ред. Всеки от двата модула е независим от другия и може да се изучава самостоятелно.

Това тук е за хората, които хванаха променената програма (предполагам и ти си от тях):

Тъй като тези промени те хванаха в заварено положение, след завършване на настоящия Back-End модул, можеш да продължиш обучението си във Front-End модул, който започва на 30 ноември. Можеш да се запишеш за този модул, дори и да си пропуснал някои от курсовете в Back-End модул. На мястото на първите два предмета (Web Fundamentals и JavaScript Basics), ще бъдеш записан в Object-Oriented Programming, който започва на 16 ноември, и High-Quality Code веднага след него.

Бтв до колкото ми е известно, можеш да завършиш Back-End успешно с до 2 невзети, ако и това те интересува.

0
velevatanas avatar velevatanas 85 Точки

Не "и това" :) Само това ме интересува. С колко невзети изпита мога да се запиша за Front End. А това в мейла, който са ти пратили: "...дори и да си пропуснал някои от курсовете в Back-End модул." може да значи и с един пропуснат и с всички пропуснати...

1
idmitrov avatar idmitrov 55 Точки

Това, което се опитвах да кажа е, че:

Дори да не си завършил успешно Back-End можеш да запишеш Front-End.

2-та курса са независими 1 от друг, тоест SoftUni дава възможност на всеки да се концентрира върху това, което предпочита и не задължава никой да е завършил Back-End за да запише Front-End и обратното.

Разбира се няма как да ти гарантирам на 100% за това, някой от екипът ще се наложи да потвърди.

1
14/11/2015 21:27:42
velevatanas avatar velevatanas 85 Точки

Разбрах. Наистина сега ми трябва и потвърждение от екипа на Софтуни :)

1
velevatanas avatar velevatanas 85 Точки

Айде бе, няма ли някой от Софтуни нещо да драсне да знам какво да правя

-2
enevlogiev avatar enevlogiev 1168 Точки

Здравей,

Front End и Back End са независими един от друг. След завършване на Fundamental нивото, може да се запише всеки от следващите модули, като резултатите от единия не влияят върху другия.

1
Slamster7 avatar Slamster7 47 Точки

Здравейте ! И аз получих съобщението, че мога да запиша Фронт-Енд модула до 30-ти Ноември.

Моето желание обаче е, че искам да изкарам първо бек-енд модула. За кога е предвиден да започне той и какви са сроковете за плащане там, някой има ли представа ? :)

Благодаря Ви предварително.

0
Nick1R1 avatar Nick1R1 115 Точки

 Доколкото знам нямаш избор, завършваш си фронд енд-а който започва на 30ти ноември и като го завършиш след 6 месеца ще започнеш Бек енд-а. 

0
26/11/2015 05:15:56
xpucu avatar xpucu 26 Точки

2016та пролетта (като свърши Fundamentals от септември) ще започне Backend.

0
Petar_Belberov avatar Petar_Belberov 41 Точки

Аз пък искам да попитам, тъй като не съм си взел всички изпит от 2-та модула(Back-End, Front-End), мога ли без да се записвам на новите курсове, да си плащам директно за всеки изпит и да си се явявам на него?

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.