Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
VelizarR avatar VelizarR 13 Точки

[Exam Problems] C# Basics - 12.04.2014 сутрин , задача {2} - Pairs - проблем с тестовете в Judge

След изпита , който мина катастрофално за мен :). Почнах да решавам задачите от въпросният изпит - вкъщи на спокойствие. Пускам кода за задача 2. Pairs в Judge - преглеждам в детайли тестовете и какво да видя:

Нулев тест №1 (Грешен отговор)

Expected output:
Yes, value=3

Your output:
Yes, values=3

Нулев тест №4 (Грешен отговор)

Expected output:
Yes, value=10

Your output:
Yes, values=10

Нулев тест №5 (Грешен отговор)

Expected output:
Yes, value=-1

Your output:
Yes, values=-1

Все още не знам къде ми грешката... Ако някой ми помогне ще съм много доволен.

katya86 avatar katya86 31 Точки

Предполагам в думата value - написал си я в множествено число...

6
alexxdim94 avatar alexxdim94 41 Точки

Много внимавай при писането на Output-а, защото дори и заради една грешна буква ти дава 0/100 а не 100/100. В твоя случай си написал "values", вместо "value"! smile

P.S. Не разбирам, защо се дават минуси на човека, вместо да му се обясни???

5
VelizarR avatar VelizarR 13 Точки

И аз :) . Ама дреме ти на шмайз..... Като спрат да се хранят с биберони ще мислят по друг начин.

6
n.velchev95 avatar n.velchev95 78 Точки

И аз така на една задача се чудя и се мая какво става докато не видях че съм написал малко"О" вместо главно .. 

1
Ludmil.D avatar Ludmil.D 41 Точки

добре че поне trim-ва  spaces че ходи виж невидимото разтояние

1
ilian.kostov avatar ilian.kostov 0 Точки

Здравейте колеги.

Доста се мъчих на тази задача "Pairs" почти около 3 часа и неможах да я докарам до 100 точки.

Това е кода с тестовете на които получих 75 точки и не знам къде бъркам и как мога да разбера.

Моля някой ако знае тестове 8 9 и 10 какво изискват да обясни къде греша.

0
a.angelov avatar a.angelov 1331 Точки

Тестовете сам можеш да погледнеш в страницата на курса са качени изпитните задачи, авторските решения и тестовете. Ето линк: ЦЪК

Опитай пак, ако не се справиш ще помагаме :)

ПС. Твоят код в judge не можем да го видим - виждаш го само ти - качи го на друго място - в pastebin или github.

Ето моето решение на задачата, може да ти помогне: РЕШЕНИЕ.

1
ilian.kostov avatar ilian.kostov 0 Точки

По-скоро търся информация за тестовете като "Нулев тест №1 ... 5" и "Тест №1 ... 10". Например на мен ми дава грешен отговор на тестове 8, 9 и 10. Благодаря за послеписа. Ето го и моят код.

0