Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

viktorbonev avatar viktorbonev 0 Точки

TeamWork and Personal Skills

Някой има ли представа какво се случва с курса teamworkand personal skills.Мисля, че не съм записан аз екипен проект и като гледам няма изпит.Как точно се минава този курс за да се вземат шесте кредита?

Тагове:
0
Fundamentals Module
mustafov avatar mustafov 75 Точки

Крайна Оценка = 50% от Домашни + 50% от Екипен проект

т.е. 50% от оценката ти е ако си предал и оценявал всички домашни, а другите 50% са от участието ти в екипния проект.

2
TrifonApov avatar TrifonApov SoftUni Team Trainer 131 Точки

За ниво Fundamentals-Nov-2015 курсът започва след като минат курсовете по ООП и КПК. Тогава ще имате възможност да се запишете за екипен проект и ще бъдат разпределени заданията. А иначе оценяването е както колегата mustafov е написал. 50% от екипен проект и 50% домашни+проверка на домашни.

2
Rextor92 avatar Rextor92 149 Точки

Здравейте,

бях видял някъде във форума, че има практика да се отворят всички домашни за повторно предаване, един вид поправка. Това ще го има ли за Teamwork and Personal Skills - септември 2015, защото съм пропуснал някои от първите домашни?

1
TrifonApov avatar TrifonApov SoftUni Team Trainer 131 Точки

Би трябвало. Досега винаги е било по този начин.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.