Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
IvankaM avatar IvankaM 20 Точки

Инсталиране на Visual Studio

Здравейте!

Записана съм в онлайн форма на обучение. Инсталирах си Visual Studio, но интерфейсът му е много по-различен от този, който се показва във видеото от обучението, и съответно не мога да правя паралелно това, което се прави там. Свалих го от ето тук: https://www.visualstudio.com/code-vs. Това ли е само?

Тагове:
a.angelov avatar a.angelov 1331 Точки

Здравей, изтеглила си Visual Studio Code, което е само редактор, а не Visual Studio.

Ето линк за изтегляне на VS Community 2015 /безплатна версия с функционалност на Proffesional версията/: https://www.visualstudio.com/en-us/products/visual-studio-community-vs.aspx

ПС. След като го инсталираш се логни с майккрософтски акаунт, ако нямаш такъв се регистрирай на www.live.com /в противен случай след 30 дни програмата няма да работи/.

0
18/11/2015 08:34:59

Много благодаря за отговора! И това бях изтеглила.smiley

0
svetlana_164 avatar svetlana_164 1 Точки

Здравейте!

Аз също имам проблем с Visual Studio oт няколки дни....Изтеглих програмата, но при стартиране всеки път ми излиза този екран:

Въпросните setup-и продължават по няколко часа...Visual Studio се затваря и отново се повтаря същото при стартиране.

Някои има ли идея как да продължа нататък... :(

0
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 922 Точки

@svetlana_164

Затрий/Спри си AVG-то и ще стане.

@IvankaM
Може ли скрийншот да кчиш, да видя каква е разликата.

1

Вече изтрих VS Code и не мога да го screenshoot-на. В общи линии екранът беше черен и липсваха повечето от бутоните в лентата горе.

0
a.angelov avatar a.angelov 1331 Точки

djc_bg2015 интересно ми е какво се опитваш да направиш с отговорите си на IvankaM при положение, че още в първия отговор в темата съм дал коректен отговор и линк към VS Community и момичето вече най-вероятно си е свършила работа щом е благодарила и не споменава за някакъв друг проблем? smiley

0
18/11/2015 23:02:05