Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Tatyana avatar Tatyana 99 Точки

Домашно по Практични умения за общуване

Колеги, дълго време се лутах докато намеря мястото на курса. Накрая влезнах в пощата си и кликнах върху линка от писмото с поканата за курса. Имаме вече бутон за изпращане на първо домашно. Не че знам какво ще напиша, но поне ще опитам ... Успех! И ще се позабавляваме на следващата лекция. Лично за мен беше изключително приятно, въпреки че се наложи да закъснея половин час и изпуснах представянето. 

Сега се сещам - някой знае ли как да се свържем с лектора, за въпроси и уточнения? Аз ,например, не разбрах откъде да се четат статии за домашното или може произволно избрани.

3
Въпроси за SoftUni
CaptainYatagan avatar CaptainYatagan 14 Точки

Здравей, Таня. Току що си направих регистрация като лектор. С теб сме приятели във ФБ още от времето на Пиратския курс в Телерик, но ще е добре и другите да ми изпратят покани, за да можем да направим ФБ група на курса, в която да се качва информация, снимки, линкове и т.н. Първо мислех да си спестя това, но и Ефрейторите и Светльо ми го препоръчаха. Може да ме намерите във ФБ като Станислав Инчовски (Капитана), след което комуникацията ще е по-лесна. Има ФБ страница "Харизматичност-тайните на успеха" на която има качени статии, видео,резюмета и изображения пряко свързани с курсовете които водя. Може да я разгледате, за да не дублирате качаното там. Има и блог http://harizmatichnostanislav.wordpress.com/ с доста богато съдържание, включително тестове и забавни истории. Ако някой има въпроси, регистрацията ми в систевата на СофтУни е под името CapitanYatagan

2
Tatyana avatar Tatyana 99 Точки

Благодаря за бързия отговор! Надявам се колегите да се възползват. Повечето пирати от пиратския курс ги познавам, ходим си заедно на Витоша от време на време. Много се забавлявах на снимките, видях ги в неочаквана светлина. Надявам се и на нас да ни е толкова забавно - знание и забавление наистина вървят ръка за ръка.

1
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Здравей. 

Чудесно е, че толкова бързо се свързваш с нас и ни предоставяш възможност за комуникация. Благодаря.

Ще се възползвам от тази възможност като отправя една молба.

Ще имаш ли възможност да качиш тук или където прецениш за добре, описани условията на домашното. За да е всичко точно. Подозирам, че ако питаш всеки участник - ще събереш доста вариации на тема какво имаме да предаваме за неделя :)

Разбира се, допускам, че това може да е част от предизвикателството - да видим кой колко добре комуникира и до колко сме разбрали какво имаш предвид и какво се иска от нас ;)

Независимо от това дали ще прецениш за уместно да качиш условия на домашните или не -  едно остава константа -

Желая на всички весело изкарване на празниците!

3
Kosta avatar Kosta 35 Точки

Здравейте,
Ще използвам темата за да помоля някой да сподели спецификацията за домашната работа. Какъвто съм прилежен ученик, пропуснах да запиша условието. Причината е, че  точно в този момент изпълнявах "краткосрочната" си цел от списъка, а именно "да отскоча в най-скоро време до мястото на което всички сме равни".
Ще бъда благодарен за всяка споделена инфорамция.

2
lostm1nd avatar lostm1nd 121 Точки

Резюме от 1 до 3  страници на тема общуване, комуникация. Аз това съм си записал.

2
Kosta avatar Kosta 35 Точки

Благодаря много!

0
Tatyana avatar Tatyana 99 Точки

Коста, темите може да са най-различни. Нали помниш думите, които ни караше да четем един по един. Имаше спор, щастие, общуване, комуникация като най-общо, дебат, оригиналност, харизматичност  и т.н. Та по една от тези теми - по избор, но доколкото разбрах е да се направи резюме на статия или книга на тази тема. 

"Има и блог http://harizmatichnostanislav.wordpress.com/ с доста богато съдържание ...", това е от отговора на Капитана. 

0
CaptainYatagan avatar CaptainYatagan 14 Точки

ПРОМЯНА в плановете. Има проблеми в системата. Ще ми изпращате домашните си по фейса или мейла, докато се оправят нещата. Кажете на тези, с които поддържате контакт. Да се изпращат в 1 word документ със заглавие име. Името да е надписано и вътре в началото на български.

2
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

↑UP - Да вдигна темата, понеже днес е крайният срок за първото домашно и не всички още знаят, че трябва да се изпращат лично на Капитана, а не в системата. Във фейсбук групата сме едва половината от участниците, че и по-малко.

3
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

Май е хубаво от SoftUni да пратят един мейл на всички, участващи в курса, как точно да процедират... въпреки че то вече май е малко късничко за това.

0
batebobo avatar batebobo 90 Точки

Колеги, какво успяхте да направите по втората задача от домашното? Аз още съм зациклил на нея и няма изгледи да я предам скоро :(

0
Tatyana avatar Tatyana 99 Точки

Аз след доста козунаци, боядисване на яйца, чистене, готвене, посрещане на гости и разходки - предадох едно доста недовършено домашно. Не се гордея с това и се надявам да го довърша утре, сега съм прегряла и главата ми е празна като кратунка. :)

 

1
Geri_Cookie avatar Geri_Cookie 6 Точки

Аз още не съм предала домашно, но реших, че е по-важно да прочета цялата книга, която съм си избрала и да направя хубаво резюме (макар и с огромен риск да се лиша от сън тази нощ), отколкото да предам просто нещо, което не разбирам. Т.е. предпочитам да се задълбоча в интересната книга и се надявам че няма да ме порицаят много заради закъснението...

2
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Ами втората задача се наложи изцяло да се пише по спомени и предишни наблюдения. То какви наблюдения може да се направят точно сега на празниците? :D Използвах почивката, за да се наспя, а не да се срещам с хора laughing И все пак тази задача ми се стори по-лесна от първата. За резюмето смених 3-4 книги, докато намеря нещо що-годе подходящо и познато. Не е най-доброто, на което съм способна, не успях само да го редактирам, но го предадох навреме : )

2
DJZoning avatar DJZoning 85 Точки

Здравейте!!!

Искма да попитам качват ли се и ако се качват къде? Видеата, които биват заснемани по време на семинарите по Soft Skills?

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Това е първата част, като са изрязани игрите и то е останало много малко. Днес също бяха предимно игри и упражнения , но още го няма качено.Като цяло на видеото я има само скучната част и според мен много бързо ще изгубиш интерес.

0
batebobo avatar batebobo 90 Точки

Хора, дали някои може да сподели какво ни е домашното за петък? Нямах възможност да присъствам докрай.
Благодаря предварително :)

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

1-вото е да направиш таблицата от презентацията и да напишеш накратко какви са ти наблденията върху нея. 2-рото е да напишеш една забавна история за теб. Мисля, че другият път ще ги четем пред всички.

0
batebobo avatar batebobo 90 Точки

Ууууу 2-рата задача звучи супер :D
А за първата - за коя таблица си говорим?

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Еми капитана ще я качи в ФБ групата.. не я знам на изуст. Отнася се за някви конкретни неща и дали си ги споделял с някви хора .. майка, баща , приятелка, най-добър приятел и тн. има и някви степени .. примерно това си го споделял, но не си влизал в подробности, не си го споделял въобще или сичко си споделял за него с определеният човек. Трябва да си я направим сами за нас, понеже има доста лични неща и после да напишем наблюденията си :) 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.