Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
Jinjaar avatar Jinjaar 348 Точки

Здравей!

Аз използвам Gunners SteelSeries Scope и чесно казано аз усещам доста разлика с тях.При мене в повечето случаи направя ли 5-6 часа пред лаптопа без очила започва голямо главоболие. Незнам дали Gunners са точните очила който биха ти свършили работа , но те съветвам по добре отиди в хубава оптика и си направи очила за компютър според твоите очи.При тези очила се усеща малко увеличение , не е много но се вижда разлика.Иначе да подобряват контраста на картината и отблъскват лошите лъчи, но има и доста "Gunners" в цената. Само да ти кажа че тези от 170 лв. нямат разлика с тези от 90 в стъклата, единствено рамките са различни според това дали искаш да е оликотена ( което на мен повече ми допада и е доста удобно, защото не ги усещам) и така. 

1
slavpetroff avatar slavpetroff Trainer 155 Точки

Супер!Много благодаря за изчерпателния отговор.Насочи ме доста добре.Мислех,да се хвърля на тези от 170 лв.Но не се замислих,че наистина самите стъкла са едни и същи.Имат доста промоции за по 90 - 100 лева.Така че,ще взема нещо такова.

1
alevtodorov avatar alevtodorov 29 Точки

Аз също съм чувал, че са доста добри. Един приятел има и казва, че е доволен. Аз също скоро мисля да си взема едни.

0
slavpetroff avatar slavpetroff Trainer 155 Точки

Аз ги използвам от понеделник и честно казано,наистина съм доста доволен.

0
malkstor avatar malkstor 348 Точки

Ехе, 170 лева за очила за пред компа :D Аз лично бих инвестирал 300-400 лева във flicker-free монитор.

2