Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

EmilSolenkov avatar EmilSolenkov -4 Точки

Фотошоп въпрос

Аз тази опция за PANTONE C я нямам като кликна на цвета и нямам такива да избирам имам само за цвят и като избера и нищо нестава защо така, със същата версия съм cs6 нещо да не ми е по различно, ама не мисля.

Тагове:
0
Photoshop
durov avatar durov 29 Точки

Това ли търсиш?

 

1
EmilSolenkov avatar EmilSolenkov -4 Точки

Да точно това колега знам от къде да го намеря но го няма там гледах на лекцията къде е видях о там но го няма незнам защо но има само да избера цвятг и като избера това нещо не ми излиза, просто не ми излиза.

 

0
durov avatar durov 29 Точки

Това са предварително заредени палитри. Ако фотошопа не ти е инсталиран където трябва или инсталационният файл е бил непълен е възможно да ти липсват.

Опитай да си свалиш от Google или ги потърси на компютъра си, те са със разширение .aco

http://bit.ly/1Sh5hg3

 

0
24/11/2015 11:55:51
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.