Loading...
flashestswag avatar flashestswag 66 Точки

Странна промяна на сроковете за предаване на домашните

Здравейте, 

Вчера вечерта (22.11.2015) беше последният срок за предаването на 1-вото домашно от 1-вата лекция (Дефиниране на класове). Понеже го предадох малко преди 24:00, след това видях как пишеше, че срока е изтекъл и че вече могат да се оценяват домашни, днес сутринта някъде пробвах да оценявам домашни, но ми даваше някаква грешка, не искаше да отвори страницата, и май даваше 404 Not Found. Сега с изненада виждам, че срока за предаване на първото домашно е удължен до (29.11.2015).

До утре вечерта (24.11.2015) трябваше да предам следващите 2 домашни от 2-те лекции взети миналата сряда(18.11.2015),  а именно от лекциите ( Статични членове и пространства от имена, и Работа с изключения). Сега пак с изненада виждам, че (Статични членове и пространства от имена) е удължено до (01.12.2015), (Работа с изключения) си е останало както си беше със срок до утре вечерта(24.11.2015).

Не мога да разбера някаква грешка ли е станала или умишлено са удължени сроковете?

Другото което ме обърка. След Понеделника(16.11.2015), и Срядата(18.11.2015), видях, че срока за предаване на домашното е 7 дена, тоест за 16.11.2015 + още 6 = 22.11.2015, за 18.11.2015 + още 6 = 24.11.2015. Така беше и на Programming Basics. Само, че за (Лаб - дефиниране на класове), провел се в третия последен учебен ден за миналата седмица, а именно Петък(20.11.2015), пише, че срока е изтекъл. И сега не мога, да разбера какъв е бил срока, явно не е 7 дена, но колко е тогава. И другото, което е, тези Лаб-ове само за onsite студенти ли са, или са за всички, ако са за всички, то може ли някой да ми каже какъв е срока за тях, за да не пропускам следващите.

Интересното обаче е, че за всички домашни, вече е даден срока им за предаване. Обаче за всички Лаб-ове, пише, че срока е изтекъл, и съвсем се обърках с тези срокове.

Може ли някой да помогне? :) 

Тагове:
3
C# OOP Basics 23/11/2015 22:29:46
slavpetroff avatar slavpetroff Trainer 155 Точки
Best Answer

Умишлено са удължени сроковете,понеже крайния срок за заплащане на фундаменталс беше удължен от 16-ти на 30-ти.Тъй като много хора не бяха си заплатили семестъра,а реално учеха,е направено това удължение.Единствено за лаб-а,срокът беше същия ден,до 24:00 часа.

4
nasun4o avatar nasun4o 15 Точки

Колега лаба беше нещо като тест така да го кажем и срокът беше петък 23:59

1
flashestswag avatar flashestswag 66 Точки

1. Само, последно до уточнение, Lab-овете са си част от предаването на домашните нали така? В смисъл влизат в образуването на оценката от предаване на домашни, а не са просто да се тестваме колко можем. Иначе ако бяха само да се тестваме, не би имало смисъл да ги качваме де, ама аз да си питам.

2. Казвате, че  срока за предаване на Лаб-а, е до края на деня, в който се провежда. А срока за оценяването на предадените от колеги Лаб-ове, колко дена е?

0
Lamms avatar Lamms 197 Точки

Лабовете не са домашни, те са си отделно. Погледни презентацията, която беше въвеждаща курса. Там пише как се формира оценяването. Лабовете са общо 10 %, т.е. всеки от тях носи  5%. 

2
flashestswag avatar flashestswag 66 Точки

Lamms : Up to 10% bonus from labs (onsite students)

С една дума, аз с предаване на лаб-ове няма да се занимавам, тъй като не съм onsite student. Мога да си ги решавам, за тренировка, без да се налага, да си качвам решенията. Излиза, че не съм изтървал лаб-а, защото той е само за onsite students, та ми олекна :)))

Thank you, Lamms :))
Между другото, в програмата:
група А - има 4 лаба.
група Б - има 2 лаба.

Ставаше въпрос във форума, че в група А, щяло да се гледат по адванс неща, които обаче няма, да се дават на изпита. В програмата тези лекции са с пояснение: "Лекцията е подходяща за студенти от група А". Тоест тези лекции и домашните към тях не са задължителни за група Б, а за онлайн студентите задължителни ли са, тези адванс неща и домашните към тях?

0
24/11/2015 00:38:25
Gesh4o avatar Gesh4o Trainer 305 Точки

Здравей колега,

днес попитаха roYal за това и той каза, че срокът за записването на хора в курса е бил удължен, което довело да записване на хора в курса, когато курса е вече бил започнат или нещо такова, та това отлагане е нещо като възможност за новозаписалите се да могат да си предадат домашните навреме.

Надявам се да съм помогнал!

4
24/11/2015 00:11:18
raging avatar raging 92 Точки

И аз трябваше да изчакам за да ме има в курса , домашните мога да ги кача , но лаба не :( + само 1 присъствие имам , а съм бил на всичките до момента 

0
wallbanger avatar wallbanger 54 Точки

  Здравейте!

Радвам се, че най-накрая и аз виждам домашните - вчера успях да се запиша. 

Бих искал да помоля за корекция на срока за предаване и на домашното за "Работа с изключения" (изтичащ днес).

 

1
flashestswag avatar flashestswag 66 Точки

 wallbanger : Чуха те :)

Работа с изключения - 01/12/2015 23:59:59

1
24/11/2015 22:38:04
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.