Loading...
MilenGeorgiev avatar MilenGeorgiev -12 Точки

Visual Studio Community 2015 (не мога да продължа да го ползвам)

Понеже съм упорит и наивен, предпочетох сам да си търся информация в интернет как се оправя този проблем. Въпреки загубеното време и похабените нерви обаче, не можах да стигна до успех, та реших да използвам джокер. Та ето за какво иде реч.

Изписва ми, че някакъв тридесетдневен пробен период е изтекъл и не знам си какво там още...

Кликвам върху бутона "Sign in"", където очаквам да ми предложи да си въвеждам някакъв акаунт и парола, обаче удрям на камък.

Все ми показва картинка с тези надписи.

This page can’t be displayed

  • Make sure the web address https://app.vssps.visualstudio.com is correct.
  • Look for the page with your search engine.
  • Refresh the page in a few minutes.

Рестартирвах компа, деактивирах му антивирусната, какво ли не правих, ама то си знае неговото.

Само не ме карайте да го преиснталирам на ново, че като знам колко време ми беше нужно...

 

Тагове:
1
Предложения и проблеми 24/11/2015 05:54:33
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Пробвай първо да си направиш регистрация онлайн и след това да се логнеш: http://signup.live.com/?lw=1. При мен няма проблеми, току-що се разлогнах и се логнах наново.

Може да погледнеш и тук.

0
MilenGeorgiev avatar MilenGeorgiev -12 Точки

Проблемът е, че изобщо не ми дава възможност да се логна в самото Visual Studio. Иначе още преди да създам темата, си направих акаунт в Microsoft и в последствие се регистрирах и в сайта на Visual Studio.

0
Sten_lii70 avatar Sten_lii70 -3 Точки

Така направих и аз,първо си направих Акаунт в Майкрософт  и после си изтеглих последната версия безплатна за 2015 ,само че аз съм със уиндоуз 10 но като пробвам команди в конзолата нa командния прозорец нещо не се получава от учебника и това ми е проблем!!!

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Някой firewall да нямаш, който да блокира достъпа на VS до интернет?

1
MilenGeorgiev avatar MilenGeorgiev -12 Точки

Както писах още в началото, изключил съм си антивирусната.

1
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Между антивирусна и файъруол има разлика, но съдейки от отговора ти явно нямаш инсталиран допълнителен такъв /освен вградения в уиндоус/.

2
MilenGeorgiev avatar MilenGeorgiev -12 Точки

точно така

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Update-ни Internet Explorer до 11.

1
MilenGeorgiev avatar MilenGeorgiev -12 Точки

Проверих коя версия ми е Internet Explorer-а - updateнат си е.

0
24/11/2015 15:43:40
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Да, вътрешно ползва Internet Explorer, за да те насочи към логин скрийна.

1
MilenGeorgiev avatar MilenGeorgiev -12 Точки

Да де, ама на мен не ми излиза такъв Login Screen.

Чудя се Visual Studio-то ми ли се е bugнало или аз съм се bugнал?

Чувствам се като на курс по компютърна грамотност да му се невиди.

1
24/11/2015 15:53:16
MilenGeorgiev avatar MilenGeorgiev -12 Точки

ЕВРИКА не ами ЕЕЕ В Р И К А

Гордея се със Себе си - за по-малко от 24 часа успях сам да си реша проблема. Оказа се, че Visual Studio нямаше нищо общо със случая. Ето всъщност и какъв беше реалния проблем, представен ми зад маската на Visual Studio.

 

0
24/11/2015 20:19:31
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.