[Retake] Споделяне на проекти в прогрес

Здравейте, колеги!

Знам, че вече има такава тема за проектите, но тя е за миналия изпит и реших, че ще е по-добре да има отделна тема за поправката. Моля споделяйте каквото сте направили дори да е минимално или грозно, за да си помагаме (не се забранява, а даже се поощрява споделянето според заданието).

Ето какво съм направил аз дотук: https://github.com/TheAbraxas98/PhpWebDevProject

Не съм минал на PHP 7 още, за да мога да си дебъгвам спокойно, но и това ще стане.

Ако някой може да удари едно рамо с Identity System-a(имам си основните методи и нещица, трябва да порботя още, за да го довърша според зданието) и най-вече с Annotation Parser-a ще съм много благодарен!

HttpContext-a мисля, че ще го измъдря, но все пак съм отворен за предложения, ако някой иска да сподели.

EDIT:

Добавих HttpContext за контролерите. Добавих BaseAnnotation и AnnotationParser класовете за custom annotations. Добавих и конфиг, в който да се посочи класа за IdentityUser, което се ползва от UsersController.

Остана ми функционалността, която да създава таблица в базата от конкретния клас на IdentityUser, също така трябва да си оправя контролера и модела и да добавя клас за роли.

Ако някой е готов със своя IdentitySystem моля да сподели! Благодаря предварително!