Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

EmilSolenkov avatar EmilSolenkov -4 Точки

Фотошоп въпрос

Здравейте колеги, имам малък проблем с програмата, някой може ли да ми каже, когато правя селекция ми изписва това Warning! No pixels are more that 50% selected. The seleection edges will not be visible моля някой ако знае решение да ми сподели ще съм много благодарен наистина, немога да открия проблема какво иска немога да разбера ако има някой на който му се е случвало моля да ми сподели, за пръв път ми се случва.

0
Photoshop
forttuna avatar forttuna 38 Точки

Селектираната част е твърде голяма за стойността на Feather-a, която си избрал, или обратното - намали стойността на Feather (горе в менюто на самия инструмент). Feather е прозрачноста в краищата на селектираната част. Ако не искаш прозрачност стойността е 0 px, ако искаш - опитай с различни стойности.
Успех!

1
EmilSolenkov avatar EmilSolenkov -4 Точки

Благодаря ти колега, стана получи се.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.