Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

bomman avatar bomman 43 Точки

Може би не си го пратил, систамата при мен е отчела моето домашно

 

-1
justBeOk avatar justBeOk 194 Точки

Най-вероятно ти си допуснал някаква грешка. За да не стават такива проблеми, попринцип, веднага след като си кача домашното, го свалям за да съм сигурен, че няма някаква грешка от моя страна или от страна на системата. 

0
30/11/2015 14:48:10
radi81 avatar radi81 43 Точки

А аз си открих грешка в домашното за вчера и се забавих с качването.  5-10 мин преди 12 часа системата ми разреши да избера файла, но когато го качвах ми изписа, че срокът е изтекъл. :(

0
MilenGeorgiev avatar MilenGeorgiev -12 Точки

Ако са били наистина 5-10 минути, преди полунощ, си щяла да успееш да си го качиш. Обзалагам се, че са оставали по-малко от 5 минути преди 23:59:59.

-1
radi81 avatar radi81 43 Точки

Твое право е да се обзалагаш колкото си искаш :) но е факт. Дори в мoмента има и др. аномалии когато си отворя страницаата на курса, но пратих съобщение за грешка преди 12 часа тогава  и чакам да се свържат с мен. А със сигурност това трябва да може да се провери дали е както казвам. Аз съм се записала онлайн да се уча и не се опитвам да изкарам някоя точка допълнително с поста си :P, просто защото домашните не ми влизат в оценката, ако съвсем случайно това си си помислил.

Работата е там, че много се постарах за това домашно специално и съответно много се разочаровах. Исках да получа обратен коментар и да видя други колеги как са подходили.

 

0
biser.stoev avatar biser.stoev 57 Точки

Часовникът на сайта е около 5 минути напред. Това можеш да го забележиш и като пуснеш някой коментар - ще видиш, че  часът е с около 5 минути пред твоя. А това за домашните не е така. Ако си от fundamental level домашните ти носят бонус към оценката.

0
30/11/2015 23:32:21
A.Malinov avatar A.Malinov 11 Точки

Аз също се опитах да предам домашното към 23:55 което си е преди 23:59, но без успех...

0
Bogdan1899 avatar Bogdan1899 50 Точки

И аз в момента се опитах но ми пише че е изтекъл крайният срок а има още 2 минути / за Енкапсулация и полиморфизъм става въпрос/

0
anto84 avatar anto84 16 Точки

И аз също не мога да предам домашната Енкапсулация и полиморфизъм. Опитах се в 23.55ч да кача но ми каза че срокът е изтекъл.. :-(

0
02/12/2015 00:07:01
Bogdan1899 avatar Bogdan1899 50 Точки

Часовникът на сайта нещо не е наред, защото аз написах моето мнение в 11:57, а го отчете в 00:03, тоест с 5-6 минути напред

0
anto84 avatar anto84 16 Точки

Здравейте,

Въпрос към екипа на СофтУни:

Възможно ли е да се коригира часовника на системата защото сме вече няколко много колеги който не могат да си пратят домашната в последните 5мин?

 

Възможно ли е да се удължи срока за предаване на домашните за ООП/Енкапсулация и полиморфизъм с още 1 ден?

 

 

3
Sten_lii70 avatar Sten_lii70 -3 Точки

Добър въпрос.И следващия въпрос е,че живеем в България и е редно материала да се преподава на Български,а който иска  да учи Английския си и да го упражнява,иначе много хора ще отпаднат предварително като не могат да си прочетат условието на задачите.Тъпо е да си вземам и инсталирам преводач за да си превеждам условията на задачите. :)  И еневъзможно да науча писмено Английския за толкова кратко време като два месеца.Ама ако някой си мисли че ще се откажа няма да се случи,въпреки ,че съм млад пенсионер ,майтап да става :) :)) Успех на всички и най вече Благодаря на Организаторите на този проект.

-2
03/12/2015 14:21:12
Sten_lii70 avatar Sten_lii70 -3 Точки

И още нещо когато навремето учехме във Българско училище програмен език "Бейсик "преди и по времето на соца го преподаваха на Български и работехме на допотопния Правец,ама Български комп :) За компа не споря,но казвам всичко това като едно пожелание за да не се губяткандидати които и без това в България са Малко!!!Хората бягат ден след ден и потенциала на Нацията изчезва,топи се :)Мисля,че идеята не е това .Мене ме интересуват знанията ,не изпита или дипломата.

-1
03/12/2015 14:22:57
enevlogiev avatar enevlogiev 1168 Точки

Няма как да стане това.

Софтуни е отворен към всякакви предложения, но точно това е неприложимо.

В реална работна среда всичко е на английски, така че сега да се учим да програмираме на български означава, че по късно няма да има никаква полза от знанията ни. Става въпрос за особеност на индустрията.

2
bacuty avatar bacuty 55 Точки

Имам същият проблем, качвах към 11, уж се качи.... И днес не е изпратено.

Не че е нещо страшно, но много исках да миго оценят понеже в КПК няма как да се самооцениш.indecision

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.