Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
antonp1p2 avatar antonp1p2 17 Точки

Къде да качваме домашните от HTML курса ?

Само на мен ли не ми излиза опция където да качвам домашните от първия модул от Front End нивото ? Платил съм за нивото и би трябвало да съм записан и да мога да качвам домашни, но го нямам като опция, както имах при модулите от Fundamental нивото.

Тагове:
3
Advanced Level: Front-End
bewolf avatar bewolf 30 Точки

При мен също не излиза нищо засега. Предполагам ще го оправят.

0
tpavlova avatar tpavlova 32 Точки

И при мен не излиза, писах на SoftUni мейл, предполагам бързо ще го оправят.

0
Kizzata avatar Kizzata 11 Точки

А на мен не ми пише даже, че съм записан в курса, това нормално ли е? Иначе мога да заявя участие в свободния курс...

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1076 Точки

Здравейте,

всички, които са платили успешно за модул Front-End ще бъдат записани в първия курс до края на деня. 

2
tpavlova avatar tpavlova 32 Точки

Освен, че няма видеото от лекцията и молбата да го качите, ако е възможно и едно разписание на курса - кое кога се случва и най-вече екипните проекти - кога ще са защитите, имайки предвид Коледните и Новогодишните празници, това силно ни вълнува.

Благодаря :)

0
TrifonApov avatar TrifonApov SoftUni Team Trainer 131 Точки

Здравейте!

Срокът на първите две домашни, ще бъде увеличен с някакво време. Още не знам колко точно. Причината е, че има хора за които още тече записване и затова не се виждат полетата за качване на домашни. Ако не още днес, то до ден два трябва всичко да е ОК.

- За студентите от Front-End нивото - домашните ще може да качвате тук.

( ОБУЧЕНИЯ -> ADVANCED LEVEL - FRONT-END -> Web Fundamentals (HTML/CSS) ноември 2015 )

Полето за качване ще се появи след записването на всички.

- Студентите от отвореният курс - тук.

( ОБУЧЕНИЯ -> ОТВОРЕНИ КУРСОВЕ -> Web Fundamentals (HTML/CSS) - ноември 2015 )

За вас мисля, че вече се виждат полетата за качване.

Относно видеата - надявам се до довечера да са налични. Тук може да гледате видеата от миналото издание на курса, докато се появат сегашните.

Хубав ден!

ПП: Качена е вече и програмата на курса.

4
02/12/2015 10:09:45