Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

bulgaria_mitko avatar bulgaria_mitko 133 Точки

Не е качен word файла с домашното за "Други типове" и "Делегати и събития"

а пише, че трябва да го предадем след 7 дни. Исках днес да го напиша едното домашно, защото после ще пътувам, но не мога и какво правим в случая? 

-1
C# OOP Basics
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Почваш домашното от миналия курс и решаваш него. Като се появи домашното от този курс ще ги сравниш и ако има някаква разлика тогава ще го коригираш.

1
a_rusenov avatar a_rusenov 1103 Точки

Лекцията за Други типове е на 02.12, а за Делегати - 07.12 (виж графика на курса) и попринцип не качваме материали преди деня на темата. Ако желаеш да решиш домашното предварително, може да погледнеш от старите инстанции на курса, но винаги е възможно да променим нещо по условията в текущата инстанция.

1
01/12/2015 19:29:31
bulgaria_mitko avatar bulgaria_mitko 133 Точки

разбирам, просто досега ми е направило впечатление, че всички домашни са сложени, но явно аз се бъркам.

-2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.