Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

bulgaria_mitko avatar bulgaria_mitko 133 Точки

Бъркотии... засега общата ми оценка като цяло е по-скоро негативна...

Искам да изкажа отрицателното си мнение по отношение на администрирането на СофтУни. Всичко друго в университета е на ниво и то доста добро ниво, но администрацията според мен е светлини години след всичко друго. Ще дам няколко примера. Имейла, които получихме всички, които сме в момента модул ООП да се запишем за Front-End, след определено време (не помня колко) получихме друг имейл в който се казва, че този имейл не е бил за нас, но въпреки това е можело да се запишем. Аз се възползвах и заплатих сумата за онлайн студент (защото аз съм онлайн студент). Току що обаче видях, че вече първият курс е започнал: "Web Fundamentals (HTML/CSS) ноември 2015", а аз не съм записан в него. Да не говорим, че когато започна курса по ООП бях записан като редовен студент, а не като онлайн и трябваше пак да казвам 2 пъти да ме сменят от редовен на онлайн. 2 от домашните в ООП все още не са качени, а за едното имаме само още 7 дни, за да го направим, знам че това е много време, но ако човек има път някъде и няма да бъде пред компютър трябва да си прави сметката, а като го няма, няма как да станат нещата. Като цяло опита ми досега с административните неща в СофтУни ми е доста горчив, щеше да е мн по-добре, ако нямаше такива грешки или поне не са толкова често и много. Знам, че на всеки се случва да греши, но това е прекалено много според мен. Просто исках да изразя мнение с чел да се поправят нещата, не искам да обида никого. 

Тагове:
8
Въпроси за SoftUni
Nick1R1 avatar Nick1R1 115 Точки

Здрасти, интересно ми е ти сега като си записан за Фрон-енда с предишната група, ще го караш ли сега с тях или ще чакаш когато ни започне на нас - около февруари март?! :)

0
biser.stoev avatar biser.stoev 57 Точки

Следващият модул на нашият випуск (fundamental септември), доколкото знам, ще бъде back-end и ще започне някъде април.

0
Nick1R1 avatar Nick1R1 115 Точки

Неее, аз съм в ООП-то което е след Java, C# Advanced и Teamwork, дефакто сега като свърши ООП и КПК и влизаме февруари в Фронд Енд или поне така Наков, а тии имаш предвид сигурно тези на които ООП-то им е първи модул във Фундаментас.. Оф омотах се вече... :D

0
01/12/2015 22:31:05
biser.stoev avatar biser.stoev 57 Точки

Мне, и на мен ми остава само КПК след ООП. С доста колеги сме си коментирали и май, че ще има дупка 1-2 месеца и почваме back-end. Back-end и front-end се редуват, при положение, че front-end започна вчера е логично следващият да бъде back-end (а и в една лекция мисля, че се каза, че следва back-end).

0
01/12/2015 22:34:01
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.