Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Dexxx avatar Dexxx 21 Точки

Относно датата на изпита 03.01.2016 !

Здравейте,
има ли грешка в датата на изпита 03.01.16?
Ако ли не датата ми се струва доста неудобна, предвид, че е два дена след нова година и не всички сме от София, и трябва да пътуваме което буквално си прави изпита направо ден след нова година. Дали е възможна промяна на датата ? Примерно 10.01.16? 
 

 

Тагове:
19
Web Fundamentals - HTML5
g.borisov avatar g.borisov 12 Точки

И аз подкрепям идеята, изпита да се измести малко по - напред във времето. Предполагам има и други колеги, които са си планирали седмицата около и след нова година извън София, без да предполагат, че изпита ще е точно след нова година.  

7
Atanasov_88 avatar Atanasov_88 39 Точки

Мощна подкрепа за по-късна дата. Просто не е сериозно. Коледа и Нова година чукат на вратата, хората се веселят, пияни, заляни, кой по родни села и паланки, кой по булевардите в София, кой в чужбина...И на трети...ИЗПИТ ?!?!? Поне на 5-и да го бяхте направили или следващата събота или неделя. 

Въпрос: Ще има ли поправка за хората, които са го записали като отворен курс? 

8
DiyanTonchev92 avatar DiyanTonchev92 231 Точки

Наистина си е неудобно време и би било добре да се поизмести напред датата. И аз подкрепям.

6
explos1on avatar explos1on 23 Точки

И на мен ми е абсолютно неудобна датата за изпита. Също не съм от София и се надявам да го изместят с няколко дена. 

5
MladenMladenov avatar MladenMladenov 80 Точки

Предполагам, че няма как да го изместят с няколко дена, нарочно всички изпита са или събота или неделя заради работещите хора.

Ако ще има промяна, то тя ще е за другия уикенд, а това ще размести програмата доста.

 

-4
07/12/2015 11:56:19
explos1on avatar explos1on 23 Точки

Досега програмата почти винаги се е променяла във времето , така че предполагам може да се измисли нещо.

4
Martin603 avatar Martin603 6 Точки

Ще бъде тежък изпит ако е на 3-ти.. :) И аз съм за промяна в датата.

3
achebg avatar achebg Trainer 387 Точки

Здравейте,

Следващата седмица (9-10 януари 2016) ще има събитие в цялото СофтУни и не можем да преместим изпита тогава. По-късно е безмислено, предвид новия материал, върху който искаме да се фокусирате.

Един вариант, който можем да предложим е изпитът да бъде следобед (от 14 до 20).

6
explos1on avatar explos1on 23 Точки

Ще бъде по - добре със сигурност да се премести следобед.

2
07/12/2015 14:21:30
Nick1R1 avatar Nick1R1 115 Точки

Ако може да го преместите след обяд, поне на мен ще ми бъде доста по-удобно. Ще бъда благодарен :)

 

1
07/12/2015 14:24:29
g.borisov avatar g.borisov 12 Точки

Няма ли вариант изпита да се направи през седмицата? 6-7-8 януари?

0
bewolf avatar bewolf 30 Точки

То е ясно че няма как да е удобно на всеки.

И аз не съм от София и аз ще пътувам, но за пътуващите следобед е по-кофти.

За хората от София които ще се прибират от празнуване е по-добре следобед поради това, че ще имат повече време за почивка, а връщането след изпита не е проблем.

Бях на изпит следобед и е доста кофти като си тръгнеш 8-9-10 часа от залата и те чакат 200км.

Не ме интересува сутрин или следобед, защото така или иначе ще дойда, но ако мога да избирам бих избрал сутрин на 100%.

п.с А като бонус е това, че в това понеделник съм на работа. А предполагам има и други.

5
08/12/2015 11:54:32
DiyanTonchev92 avatar DiyanTonchev92 231 Точки

+1
Особено кофти е в такова време - от 14 до 20. Това означава, че изпитът ти отнема целия ден и не ти оставя удобно време за нищо друго (нито да свършиш нещо преди това, нито след това, нито дори да се прибереш, ако пътуваш и си без кола). Доста time-unfriendly е за хората, които не им е единствената грижа СофтУни. Силно се надявам да няма промени в часа.

0
07/12/2015 15:47:03
mishaella avatar mishaella 13 Точки

И аз съм за сутринта, колкото може по-рано, защото ме чакат 500 км. след това да пътувам. Предполагам,че и доста други хора ще се прибират след изпита.

4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.