Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Petya avatar Petya 2461 Точки
Best Answer

Здравейте! По план, следващият модул Back-End ще започне в средата на май месец, малко след приключване на модул Front-End.

3
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

Не звучи добре :)

Прекално голяма пауза се получава след края на fundamental нивото, но явно вече е решено.

4
naskoni avatar naskoni 68 Точки

djc_bg2015, може тази пауза да съвпадне с някой интересен отворен курс. :)

1
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

И аз на това се надявам :)

0
Nick1R1 avatar Nick1R1 115 Точки

Здрасти, Юни 2016 :)

0
krisdx avatar krisdx 68 Точки

Искаш да кажеш, че ще имаме 4, почти 5 месеца пауза? Сигурен ли си, че почваме чак юни?

0
05/12/2015 10:01:30
r_panchev97 avatar r_panchev97 71 Точки

Аз разбрах, че ще бъде месец март 2016.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.