Loading...
Christian_Tonev avatar Christian_Tonev 4 Точки

Онлайн туул за c#

Колеги,

имам нужда от малко помощ. Искам да работя по разни задачки, а съм извън София и на този компютър, който имам тук не може да се инсталират програми. Трябва ми някакъв онлайн туул, с който да мога да работя и да рънвам кодовете, които съм написал. Дайте моля ви предложение за нещо, което да върши работа. Благодаря предварително!

0
Programming Basics
Christian_Tonev avatar Christian_Tonev 4 Точки

Аз открих данни и за нещо, което трябваше по описание да е доста добро, но поради някаква причина не ми отваря страницата.

http://www.coderun.com/ide/

Явно не е оцеляло, за съжаление! :(

0
divoom12 avatar divoom12 37 Точки

Аз често използвам това тук.

Има и дооста други езици освем C# и никога не ми е правило проблем. Дано ти помогне smile. Сега забелязвам, че са добавили дори да ти се запазва сесията, един вид като излезнеш и като влезеш след известно време, кода все още ти е там. Честит празник btw laughing.

2
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Wow, колко готино - човек може на секундата да си провери нещо, супер леко и бързо е!!! Не е нужно да се пуска тежкия VS, ако примерно човек иска да си тества два реда код :D

0
Christian_Tonev avatar Christian_Tonev 4 Точки

Браво Exrerno, супер работа ми свърши твоят съвет! Аз бая порових междувременно и намерих доста различни онлайн тулове, но кодове, извадени от VS, които знам със сигурност, че работят, все нещо не можеха да бъдат подкарани. Доста изнервящо беше положението. При http://dotnetfiddle.net/ трябваше само да допълня public и кодът тръгна без проблеми. Супер туул, най-малкото, че има как да кажеш, че е конзолно приложение, което явно доста ядове спестява. Ако се сетиш за още някакви тънкости, които биха спестили време и нерви на новак като мен, поствай го направо тук. Явно това ще е тула, с който ще бачкам тези дни, докато се прибера и седна на моя си комп.

1
dakata avatar dakata 26 Точки

http://www.compileonline.com/compile_csharp_online.php

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.