Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

avgustinov avatar avgustinov 31 Точки

superhosting.bg объркване!

Здравейте! Преди не съм се занимавал със хостинг и домейни, на скоро реших да се възползвам от безплатната услуга предоставена ни от Софтуни в superhosting.bg! Онзи ден се регистрирах и днес си закупих от тях и домейн. Проблема е, че когато искам да отида на сайта си освен чрез основния линк: mySiteName.info когато напиша  mySiteName.cloudvps.bg и ми излиза същото! Домейн името ми е паркирано, което не съм сигурен точно какво значи!

Тагове:
0
Общи приказки 08/12/2015 00:27:29
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Не разбрах как това е проблем? Какъв е очакваният от теб резултат?

0
avgustinov avatar avgustinov 31 Точки

Ми, предполагам да мога да да имам достъп до сайта си само от MySite.info а не от MySite.cloudvsps.bg

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Нали имаш достъп от MySite.info - значи всичко е наред :) Иначе предполагам, че има начин да спреш достъпа от cloudvps, ако не става някъде от административния панел, то можеш с някакво правило на уебсървъра да прихванеш referer-а и ако е cloudvps да направиш нещо, примерно да препратиш към MySite.info.

Аз не съм запознат грам със системата на суперхостинг, но подозирам, че ако си вдигнеш сайт при тях, без да купуваш домейн, те ти дават техен - cloudvps. После като си купиш домейн и кажеш да сочи към този сайт не би трябвало да отпадне cloudvps-а.

1
avgustinov avatar avgustinov 31 Точки

Благодаря!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.