Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ElviraDimitrova avatar ElviraDimitrova -1 Точки

Малко помощ с C++

Здравейте, колеги някой може ли да ми помогне с тези две задачки на C++  http://prikachi.com/images.php?images/244/8511244e.jpg

 

,когато се опитам да компилирам първата задача и компилатора крашва бих искала да видя как някой от вас ще я направи. Благодаря

 

 

Тагове:
-1
C Programming
Kosta avatar Kosta 35 Точки

Няма да е лошо да ни покажеш и кода, който си написала и крашва за да можем да ти помогнем. В противен случай въпросът ти намирисва на "Пичове я ми решете домашното, че нещо ме мързи".

4
web_focker avatar web_focker 1 Точки

Съгласен съм. Покажи поне малко усилие от твоя страна

1
ElviraDimitrova avatar ElviraDimitrova -1 Точки

Това е домашна от училище аз попринцип не се занимавам с програмиране ,но това ще ми помогне да си повиша общия успех опитах се да направя ,нещо с гугъл ,но нищо не ми се получи даже ме е срам да го постна. Благодаря за разбирането!

-1
web_focker avatar web_focker 1 Точки

Успех в такъв случай :)

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.