Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Чакаме отговор от тях. Трябва да направим събитие за представяне на съвместната ни програма с ВСУ, има нужда.

3
NickyRangelov avatar NickyRangelov 62 Точки

Здравейте,

Извинявам се, че повтарям въпроса си, зададен вече в друга тема на този форум, но никъде не успях да открия/получа отговор на него, а мисля, че е важен. Отнася се за начина на кандидатстване във ВСУ (Варненски Свободен Университет).

От информацията, която открих, разбрах, че кандидатстването (а не просто записването) ще бъде на "общо основание с признаване на изпита от въвеждащият курс като оценка от кандидат-студентски изпит... ".

Това би трябвало да означава, че, макар приети във СофтУни, можем да не ни достигне оценката да бъдем приети във ВСУ.

Съответно, какво трябва да правим в тази ситуация - явяваме се сега на "поправка" за повишаване максимално на оценката, или просто чакаме да видим дали ще ни приемат, и евентуално отлагаме с една година кандидатстването си във ВСУ?

 

0
Darko avatar Darko 82 Точки

Мисля че просто на основанието на този изпит ще на приемат, т.е ако сме приети в СофтУни би трябвало и те да на приемат там. В МТМ колежа също бяха казали че на основанието на този изпит става приема.

0
mzografski avatar mzografski 189 Точки

Ето инфото от Варненския, публикувано на сайта им:
http://www.vfu.bg/katedra_informatika/software-academy.html

Телефоните там са актуални и ще получите информацията, която ви трябва. 

Информационно събитие наистина трябва да се направи.

Поздрави. 

3
gudov avatar gudov 274 Точки

Леле... тези дерат яко кожи! А имаите в предвид, че трябва и да пътувате до Варна за всеки изпит и то не точно до Варма, ами университета е и извън Варна. МТМ Колежа ми се вижда по-добра алтернатива, въпреки, че специалността там е по-кофти.

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Ще има на 30 април вечерта. В четвъртък ще има повече информация. :)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.