Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Genchev avatar Genchev 23 Точки

Към всички живеещи ИЗВЪН България, записани в Софтуни!!!

Здравейте,

имам идея за обособяване на група от записани в Софтуни, които живеем и работим в чужбина. Веднъж сформирана такава група с достатъчно на брой участници би била полезна за всички. От една страна ще е оправдано няколко преподавателя да отделят време за изготвяне на изпитни задачи. От друга ще имаме възможност да присъстваме в удобно за нас време например няколко последователни дни, вместо веднъж месечно. Така вместо харчове по няколко посещения ще го направим в едно идване. 

Ако някой има и други добри идеи в тази връзка, нека сподели. 

 

LinAdmin avatar LinAdmin 78 Точки

Здравей,

+1 за темата

Имах и аз подобни питания към СофтУни, но останаха на пауза, защото имайки предвид, че имат достатъчно наплив от кандидати от Бг и т.н. не ми се искаше да ги товаря с повече нерипоритетни към момента теми.

 

Браво, че отвори темата!

 

Попитах Университета преди време дали биха обособили секция във форума за хоата, които не могат да се явят на сегашните изпити и ше отложат явяването си поради различни причини (една от които разстояние) и казаха, че ще решат дали да го направят или да не го направят. Това с изпитните сесии за чужденци звучи като изпитни сеси за задочници. Цял семестър ходят на лекции и за седмица-две и няколко дена последователно взимат изпити и цял семестър. Идеята е добра.

 

Като добавка, мога да кажа, че като се съберем повече чуждоземци, можем да организираме една масивна покупка на учебници и изпращане по държави. Ако сме повече хора от една държава да поделим пощенски разходи. В България ми казаха, че изпращали със Speedy, но за чужбина има смисъл само с Български Пощи или с разни пътуващи дето карат багаж с разни микробуси. Иначе ако искаш да си поръчаш книгата с куриер, ти излиза по-евтино да си ходиш до България да си я вземеш сам.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.