Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Satheinin avatar Satheinin 1 Точки

не мога да реша задачата Impress the girlfriend със 100 точки

      Здравейте, реших да се пробвам да решавам примерните задачи но колкото и да се опитвам никога не ми се полочава верният отговор.

Ако някой има време да ми обясни каква е грешката много ще съм им благодарен.

                         http://pastebin.com/fDZfjXZM     мъчи ме от 2 часа

1
Programming Basics
Satheinin:
Проблем решен
Radul avatar Radul 8 Точки

the most expensive game price rounded up to the next integer number.

Пише в задачата, че трябва да се закръглят до горното число ! А ти не си закръглил никъде. Math.Rounth е командата, която ти трябва решавал съм я тази задача.

0
21/12/2015 01:55:59
Satheinin avatar Satheinin 1 Точки

Трябва с {0:f2} или да провера как да използвам Math.Rounth 

0
GogoK avatar GogoK 80 Точки

Виж ТУК е коментирано точно това

0
msmilkoff avatar msmilkoff 338 Точки

Много се смях на заглавието :D
Трудно се впечатлява гаджето със 100 точки :)

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.