Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

pdechkova avatar pdechkova 95 Точки

От или през Казанлък(Стара Загора, Хасково) до Боровец

Здравейте,

Има ли някой, който ще пътува от Казанлък за конференцията? Или някой, който ще мине през Казанлък, например от Габрово? Ще идвам с един познат, но нямаме транспорт. На работа сме до към 18-18:30. undecided

 

П.С. Може и от Стара Загора :)

0
Общи приказки
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Обмисляме все още дали да отидем. Може би ще се решим в последния момент, но си мислим да пътуваме в събота рано сутринта от Сливен и да останем с една нощувка. Бихме могли да минем през казанлък да ви вземем. И ние сме двама и ще станем 4 човека в колата, която е обширна и уютна.

Но както казах не сме много сигурни (организация за децата, финанси, много дълъг път ...), но пък и е добро място да се запознаем с много колеги. Ще обмисляме до последно най-вероятно.

1
BoYaN avatar BoYaN 336 Точки

Здравей,

аз ще пътувам от Хасково и съм сам, засега, така че мога да мина през Стара Загора или Казанлък да ви забера. Ако все още не сте си намерили превоз ще стане добре, да си разделим пътните, че сам малко соленко ще ми легне. Ако решиш пиши ми във ФБ (в профила ми го има), да се разберем.

1
pdechkova avatar pdechkova 95 Точки

Здравейте,

С BoYaN ще пътуваме заедно за конференцията в Боровец в петък. Има едно свободно място. Той е от Хасково и ще мине през Стара Загора, така че ако има някой от тези градове или през който минава маршрута ни, може да заповяда с нас smile

 

1
pdechkova avatar pdechkova 95 Точки

Тъй като заминаването наближи, вече всеки знае дали ще идва или не. За това побутвам темата.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.