Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Atanasov_88 avatar Atanasov_88 39 Точки

Web Fundamentals (HTML/CSS) - ноември 2015 - поправителен изпит

Здравейте, колеги, 

Тъй като датата за изпита е меко казано неудобна, ще има ли поправителен такъв рамките на няколко седмици за хората, които са записали курса като "отворен" ? 

Тагове:
0
Web Fundamentals - HTML5
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Правим поправки в края на всеки семестър. За HTML курса има минимум 4 дати в годината: 2 редовни и 2 поправки.

2
Atanasov_88 avatar Atanasov_88 39 Точки

А при положение, че съм заплатил за курса и не се явя ще ми бъде ли позволено да се явя на поправката и ще бъда ли информиран кога е тя, съдейки по факта, че ще е след няколко месеца и може датата да се забрави?

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Да, може да се явиш на поправката без да заплащаш. Трябва дз следиш кога има пак такъв изпит.

4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.