Loading...
naskoni avatar naskoni 68 Точки

[Homework] Naming Identifiers (Dec 2015) - Решения

Здравейте колеги,

Учудих се, че никой все още не е споделил домашното, затова - ето моето:

https://github.com/naskoni/SoftUni-High-Quality-Code-December-2015/tree/master/Homework-NamingIdentifiers

Голяма играчка беше, на последната задача не ми стигнаха нервите да я правя по ООП... cool

Поздрави и весело посрещане на Новата 2016-та! smiley

 

Тагове:
2
C# OOP Advanced
bacuty avatar bacuty 55 Точки

Лично аз доста се притеснявам от това, което натворих. Много ме натовари това домашно съвсем сериозно.... за неща, който си правил автоматично (надявам не съм го омазвала) да влагаш много мисъл....

0
mirela95 avatar mirela95 56 Точки

Е най-накрая тема. :D По едно време си мислех, че на мен нещо ми има, толкова да си играя с домашното. :D Особено трета задача, и аз нямах нерви да я правя с ООП принципите като хората. Даже по едно време я счупих, че и ми отне време да я оправя пак да работи... И големи "извращения" имаше с наименоването, не знам как иначе да ги нарека. :D Но пък изпращаме годината с работещо домашно, хехе.

Весело посрещане на Новата Година и от мен! :)

1
vaseto_v avatar vaseto_v 50 Точки

Може ли малко пояснение как си сменил имената на самите папки, в които се намират задачите. Аз моите namespace - и ги в самата програма ги смених, но папките ми останаха с имената Application2... или каквито там бяха. Ако ги сменя, не ми load - ва приложението. 

0
Lamms avatar Lamms 197 Точки

Като ти ги счупи, им дай Remove от solution-а и ги добави ръчно с Add existing project.

4
vaseto_v avatar vaseto_v 50 Точки

Да, така се получи.

Благодаря !

0
Windowmaker avatar Windowmaker 5 Точки

За да не пускам нова тема ще пиша тук. Пропуснах срока за оценяването на въпросното домашно (до 02.01.2016) и ми се падна в малко неудобен период около Нова Година. При това положение при оценяване на останалите теми по курса мога ли да компенсирам пропуснатото оценяване с повече проверени домашни? За първи път ми се случва и не знам как е в случая.

0
05/01/2016 11:11:09
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.