Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Aleksiev avatar Aleksiev 133 Точки

Въпрос относно крайния срок за записване за стипендиант.

Не ми е ясно дали крайния срок за записване е 23-ти включително или е до 22-ри вечрта.
Другият ми въпрос е дали днес е крайната дата за съобщаване на резултатите за стипендиантите. Трябва ли още да чакам отговор за да се запиша или имам време ? Някой получил ли е отговор ?

1
Общи приказки
a_rusenov avatar a_rusenov 1103 Точки

Аз доколкото разбрах е хубаво да се запишем, но да изчакаме с плащането.

0
Aleksiev avatar Aleksiev 133 Точки

Да но за избраните за стипендианти ще има код за ваучер, а не знам дали може да се въведе този код след записване ?

0
a_rusenov avatar a_rusenov 1103 Точки

В такъв случай ще напишеш имейл и ще ти изтрият заявката. Дори да не си се записал, няма да изгубиш мястото си. Абе тука работите са гъвкави, няма да останем да висим като каиши. :D

1
Aleksiev avatar Aleksiev 133 Точки

Обадих се сега в СофтУни и казаха че все още се провеждат интервюта и утре ще има отговори.

2
Aleksiev avatar Aleksiev 133 Точки

Вече има мейли с резултатите, честито на стипендиантите !
Ето и линк с другата тема по случая.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.