Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

go0ogo0o avatar go0ogo0o 4 Точки

Може би днес ще са налични първо домашните, а малко по-късно ще бъдат качени и видеата. По мои наблюдения с други курсове така процедират.

0
aanguelov avatar aanguelov 219 Точки

Всъщност страницата на курса е тук - http://python3.softuni.bg/student/course/

Има я и първата лекция. Вероятно видеото ще бъде качено, когато стане готово.

2
06/01/2016 10:45:25
rutera avatar rutera 6 Точки

Всъщност аз посещавам тази страница 

https://softuni.bg/trainings/1281/python-programming-january-2016

обикновенно там се качват там.

0
supersane avatar supersane 234 Точки

Този път, процедирането в курса ще е една-две идеи по-различно от останалите. Явно лекторите си използват собствени методики, малко по-различни от използваните до сега. Аз лично останах много доволен от първата лекция и с нетърпение чакам утрешната.

0
supersane avatar supersane 234 Точки

На лекцията снощи казаха, че няма да има домашни, вместо тях са дадени полезни материали за четене след всяка лекция. Както обаче съм си свикнал с домашни да решавам в СофтУни сега ми е малко "терсене". Ако някой от вас намери някъде задачи за решаване на ниво взети лекции от курса, нека ги споделя, за да се упражняваме заедно и да обменяме опит. Друг вариант също е да решаваме задачи давани на Java или C#, но написани на Python(поне колкото можем). Също мисля, че ще е добре тук във форума да се отвори една секция към Отворени Курсове за курса по Python.

5
rutera avatar rutera 6 Точки

Съгласен че ще е добре да се отвори една секция за курса по Python.

1
quickben avatar quickben 966 Точки

offtopic: rutera темата ви относно Книгите за JavaScript беше скрита поради факта, че не е позволено да се качва пиратско съдържание на сайта, книгите не са безплатни, ако искате да споделите полезни ресурси които са платени е удачно да посочите само името на книгата или нещо подобно, но в никакъв случай самото съдържание, вече кой как ще си намери съответния ресурс е въпрос на личен избор.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.