Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vikAy avatar vikAy 2 Точки

Интернет доставчици

Здравейте, реших да сменям нета, че започна много да ме нерви. За МЕГАЛАН става въпрос. Ужасно много "лаг" - +500ping/ms през 7секунди. Поддръжката им отговаря, че при нас е проблема, просто... Предложете ми някои интернет доставчици, които сте ползвали и предлагат добър нет, в района Манастирски Ливади.

Поздрави.

Тагове:
0
Общи приказки
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Comnet. В Бургас съм от 8-9 години на Comnet и тук в София пак съм при тях. Много съм доволен, тарифите им са сходни на другите доставчици но един от най-големите плюсове е, че не те обвързват 1-2 години задължително да си на тях с договор. Имаш и тази опция разбира се но вече си плащаш наведнъж за 1 година и ти излиза по евтино на месец. Разгледай им тарифите на http://comnet.bg и виж къде наблизо има офис да разпиташ.

0
iliev72 avatar iliev72 147 Точки

Аз от години съм на speedy-net, но нямам идея да ли имат мрежа в твоя квартал.

А цената им е супер и изкл. коректно и ако трябва идват в дома ти ако имат съмнения , че проблема е при теб.

п.с. ж.к. Света Троица 

0
vikAy avatar vikAy 2 Точки

Вие от кои квартали сте? Ще ги имам в предвид тези двама доставчика, ще изчакам още мнения. 

1
nikbikbank avatar nikbikbank Trainer 76 Точки

Провери дали има Blizoo при теб. Оптична връзка на добра скорост три пъти вече преподписвам с тях и всеки път ми предлагат все по-добри условия. Сложиха ми Cisco модем в нас, нямам никакъв проблем нито с телевизията нито с интернета :)

0
Gondars avatar Gondars 18 Точки

Blizoo ги следя още , откакто бяха доставчици само в Добрич под името "ЛинкБГ" . По тях времена , линка беше най-добрият интернет доставчик , но откакто покриха цяла българия се изложиха с качеството си . 
Та .. в момента използваме Net1 и сме доста доволни от него - излиза ни по 10лв. на месец и връзката е отлична - бърза и не пада.

0
gudov avatar gudov 274 Точки

И аз преподписвам 3пъти с тях и съм доста доволен. Предлагат постоянна скорост и не прекъсва. Иначе като качество на телевизията не са добре.

0
aleksandrov avatar aleksandrov 0 Точки

Мегалан ги смених преди 4 месеца. Международният ми трафик беше много зле и не можеха да ми отговорят защо е.

Сега съм на Виваком - телевизия и интернет за 18 лв. Нямат грешка.


Успех!

0
vikAy avatar vikAy 2 Точки

И аз преди бях на виваком, бях доволен, но сега искат да плащаме телефон, за да има покритие при нас..

1
vikAy avatar vikAy 2 Точки

Мисля да пробваме Комнет, само трябва да вземем рутер, някакви предложения за някой? Близу нямат покритие при нас.

0
jabalka avatar jabalka 960 Точки

От 7 години съм на Трафик Нет. Единствената ми забележка е, че като станаха малко по-големи и започнаха с корпоративната политика тип въпроса "Хареса ли ви обслужването" като излизаш от Билла. Но това е само когато е имало някакъв проблем и те тормозят, докато разберат доволен ли си или не от намесата им. До сега съм била доволна. Плюс е, че ти събират таксата от адрес - не се грижиш за това. Обаждат се, питат удобно ли е и идват да ти вземат парите на крак.

edit: ползвам и техен безплатен рутер, у дома стои и един безплатен суич (работещ), отново техен, който ползвах две години, така и не си го взеха, а съм им го предлагала на обратно...
0
vikAy avatar vikAy 2 Точки

И аз се сприрах на ТБЦ, понеже можеше и без обвързващ договор да бъдеш техен абонат на ниска цена, ама се оказа, че нямат покритие :X

 

Ще пробвам комнет, днес говорих с тях, ще видим какво ще стане и ще ви кажем как са.

 

Поздрави.

0
vikAy avatar vikAy 2 Точки

Тия комнет са пълни несериозници. Обаждаме им се петъка и ни казват, че ще ни се обадят пак утре(събота), за да ни кажат дали могат да прокарат кабел - никви ги няма. Обаждаме им се събота, пак казват, че ще ни се обадят утре - пак ги няма никви. Ще се пробваме със спийди нет и  нет1.

0
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Хммм не знам. Моя кабел го прекараха 1 час след като се записах.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.