Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравей, какъв модел е лаптопът ти?

0
IlianStefanov avatar IlianStefanov 12 Точки

Здравей и благодаря за светквичния отговор.

Лаптопът ми е Toshiba Satellite L50-B-1VQ.

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Прегледахме цялата зала, но не намерихме нищо. Ще се оглеждаме все пак и ако изскочи ще ти пишем. Може да питаш пак на рецепция след няколко дни, някой може да го е намерил.

1
IlianStefanov avatar IlianStefanov 12 Точки

Изключително много благодаря за усилието и вниманието.

Simply the best!

1
aanguelov avatar aanguelov 219 Точки

Айде и аз към забраванковците, или 'загубеняците' smiley

Днес на защитата на екипния проект по JavaScript Basics в Open Source си забравих зарядното. Лаптопа е Toshiba Satellite и го бях включил на четвъртата или петата редица чинове, точно под проектора. Моля ако някой го намери, да го остави в офиса, за да мога да си го взема в Неделя за изпита.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.