Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

lubomir.mladenov.5 avatar lubomir.mladenov.5 23 Точки

Аз, също го очаквам. Виждам че и от 8-ми също няма видео все още. Това е подигравка, за какво си даваме парите?

0
GalyaGeorgieva avatar GalyaGeorgieva 88 Точки

ТУК

Вижте дали това ви трябва. Аз от YouTube канала го плейнах направо.

0
Eclipsa avatar Eclipsa 30 Точки

Това е, благодаря. Трябва ни също лекцията "Цикли, масиви и стрингове".

И аз се чудя защо не качват видеата навреме. Същото беше и с курса по HTML/CSS. За онлайн студентите се получава много неприятна ситуация с тези забавяния - като ти оставят за 2-3 дена, в които трябва да наваксаш материала от 2 лекции (а същевременно работиш), писането на домашните се оказва "мисия невъзможна".

Ако технически не е възможно да се качват лекциите на следващия ден в страницата на курса, логично е срокът за домашните да започва да тече от момента на качването на видеото, а не от провеждането на лекцията. Надявам се някой от администраторите да прочете това и да направи оптимизация.

6
GalyaGeorgieva avatar GalyaGeorgieva 88 Точки

Можеш да прослушаш старите инстанции на курса пак Богомил ги води, поне този от 2015 март месец. Просто, за да не се губи време да чакаме видеото. ТУК е за Цикли, масиви, стрингове и обекти

0
vladopanov avatar vladopanov 21 Точки

Напълно подкрепям! Ако трябва да гледаме старите инстанции на курса, какъв е смисълът от този курс!?

5
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.