Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ivailo.pankow avatar ivailo.pankow 11 Точки

Проблем "copy with headers" в MySQL Workbench или HeidiSQL

Здравейте, имам следния проблем: работя с  MySQL server в Workbench или HeidiSQL и не мога да си копирам резултата с хедърите.

Решавайки изпита от март месец 2015г. и след като submit в judge системата резултата на която и да е задача, винаги получавам 0 точки. Дори гледайки видеата, преписвам резултата (когато е кратък разбира се) и отново 0. Бих се радвал някой да помогне.

0
Databases Basics
goodlifeinc avatar goodlifeinc 31 Точки

Здравей,

пробвай с дясно копче да ги копираш и там мисля имаше опции, дали с хедъри и т.н.

Ето и един линк към stackoverflow с допълнителна информация:

http://stackoverflow.com/questions/15007424/copy-from-mysql-workbench-to-excel

0
mbencheva avatar mbencheva 52 Точки

Ако искаш пусни един примерен output да видим какво пускаш.

Аз давах(ако не се лъжа:-) - copy row(with names, unquated)

0
10/01/2016 16:00:52
ivailo.pankow avatar ivailo.pankow 11 Точки

Еми ето това е решението, което изкарвам на 8ма задача и е копирано с  copy row(with names, unquated)

# MaxElevation, MinElevation, AvеrageElevation
8848, 2016, 4891.2708

=> това изкарва 0 точки. От видеото видях, че няма # и няма запетайките (съответно изтрих ги) и пак 0 

 

 

0
mbencheva avatar mbencheva 52 Точки

Ами тази задача  е за SQL SERVER, където на резултата е достатъчно да дадеш -"Copy With Headers" резултата при мен е бил:

MaxElevation    MinElevation    AverageElevation
8848    2016    4891

разделителя е Таб, а не запетайка, поне това очаква jujde-a

Това от MySQL  не знам дали може да го изкараш точно в такъв формат, без допълнително форматиране

0
ivailo.pankow avatar ivailo.pankow 11 Точки

Еми нямам представа как да го направя. Сега копирах и твоя резултат и отново ми даде 0 точки. Дали очаква само string?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.