Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kasskata avatar kasskata 492 Точки

На стипендиянтити - Честито!

Сега пристигнаха резултатите от г-н Наков.

Искам да поздравя първо него за трудния изпит и за всички мъки, които премина за да избере най-добрите.

А за вас/нас успех и за напред, ще ви трябва много...Стискайте зъби и и мачкайте код наред!

 

Тагове:
12
Общи приказки
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Айде честито, нещо се скарах със системата, вече при ползване на кода ми пише bad request, но и първият път ми изписа, че кодът е използван, много се забатачих и не знам дали ме е отчело ;д Иначе все още ми стои линка за плащанията, но четох из форума, че просто така си е изградено.

1
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

На мен ми го прие, но вече бях записал в системата уж някакво плащане и ми даде грешна при request-a защото вече имам такова "плащане" за този пакет. Предполагам екипа сега ще имат малко работа още да доизтистят тези неща :)

0
kasskata avatar kasskata 492 Точки

не се плаши 

на мен (предполагам и на дугите) ми излезна парите и потвърждавам и сега си мисля ако се съглася и ми иска PayPal направо не знам :D но всичко мина по мед и масло

днес вас двамата не ви ли видях на лекцията ? :)

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

На мен ми изписа вдясно успешно използвахте, но като цъкна продължи ми искаше метод, след което пищеше за вече използвано, така че предполагам само пишем кодовете и после заявката не се завършва по стандартния начин :?

1
emrah.bekir avatar emrah.bekir 1 Точки

Честито на всички и се надявам да помогнем на бъдещтите студенти в SoftUni. Пожелавам на всеки стипендиант да научи поне по един човек, до толкова колкото да получи и тои стипендия. Мисля че това ще е най-доброто което можем да направим за тази кауза.

7
kasskata avatar kasskata 492 Точки

да много мъдра мисъл 

аз съм ЗА да направим нещо повече и да помогнем на повече колеги да изкарат отлични резултати на следващия изпит

Аз специално ще се опитвам всячески 

3
iliya_boyanov avatar iliya_boyanov 28 Точки

Честито колеги, bad request и при мен ,но предполагам няма да има проблеми. Успехи ;)

3
hristolilov avatar hristolilov 394 Точки

Честито на всички и от мен! На мен първо ми изписа, че ваучерът вече е използван и след това почна с Bad Requestite, очакваме утре включване сигурно :)

1
nikbikbank avatar nikbikbank Trainer 76 Точки

Честито колеги ! Остава и аз да се оправя с тия bad request-и и аз съм готов ! :D

0
Teodor92 avatar Teodor92 569 Точки

Спокойно, колеги - ще прегледаме проблема утре с bad request-ите. Не се притеснявамйте - що имате мейл - няма да имате проблем :)

А и да не забравя - честито :)

5
GoShow avatar GoShow 595 Точки

Честито и от мен!!!Съгласен съм с кодомачкането иначе няма как.Успех колеги!!!

0
bgatev avatar bgatev 1 Точки

Успех на всички в Soft Uni - надявам се да ни се предсекат пътищата и за в бъдеще

2
DNNdrago avatar DNNdrago 145 Точки

Поздравления и успех! 

0
Fleshian avatar Fleshian 379 Точки

Поздравелния на всички стипендианти ! За мен стипендията е както шанс за развитите така и отговорност. Вярвам в това че когато някой ти предоставя нещо стойностно, тази стойност е добре да се върне по един или друг начини . Лично аз смятма да изполвам и развивам всичкити си лични качества за да върна тази стойност на СофтУни и на хората които ще учат в него. Успех на всички! smile

4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.