Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

VBaltov avatar VBaltov 3 Точки

Недостиг на информация за изпита по Programming Basics на 17.01.2016г (София)

Здравейте, колеги! Знам, че трябва СофтУни да пратят мейл(от седмица до 3 дена преди изпита), в който да е описана цялата информация нужна за изпита (От колко часа? ; Къде? ; Зала? etc.) Някой случайно да има информация? Благодаря за отделеното време и за отгвоорите, предварително! Лек ден! 

Тагове:
2
Programming Basics
warXx avatar warXx -1 Точки

Тъкмо и аз мислих да създам подобна тема със същото запитване. Аз лично още нямам нямам информация на мейла.

-1
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

За София по графика на залите изпита ще бъде от 9 до 15 в СофтУни и в 3те зали. Ще получиш имейл с подробна информация като наближи изпитната дата.

1
14/01/2016 11:46:18
a.beshovishki avatar a.beshovishki 79 Точки

Чакаме все още но би трябвало скоро да се получи инфо че наближава датата.

0
aleksshao avatar aleksshao 19 Точки

Все още няма разпределение, изглежда.......или са много кандидатите.....

0
PGPetrov avatar PGPetrov 0 Точки

Някой да е получил e-mail? Защото на мен ми обясниха, че на сайта щяло да се появи падащо меню, от където да се запишем.

0
ionkoto avatar ionkoto 23 Точки

И на мен това ми обясниха, но ми казаха, че на 14.01 ще се появи това меню.

0
Aleksandar_Keskinev avatar Aleksandar_Keskinev 2 Точки

ВЕЧЕ ИМА МЕНЮ ЗА ЗАПИСВАНЕ. УСПЕХ НА ВСИЧКИ :)

0
Ivanov.Ivan avatar Ivanov.Ivan Trainer 558 Точки

Вече можете да се записвате ...

0
mimi_em avatar mimi_em 16 Точки

Нямам ни мейл, ни меню. :(

0
mimi_em avatar mimi_em 16 Точки

Преди малко получих мейл за залите, но възникна следния проблем като цъкнах на линка. Изписа ми: "Не сте записани за курса на изпита". Действително не съм записана, бях записана на предния курс, но не се явих тогава на изпит. Никъде не видях, че е необходимо отново да се записвам на курса, за да се явя на следващия... В сайта просто ми изписа за предстоящата дата за изпит (в случая 17.01.16) и се записах и съответно след това и платих таксата, без никой нещо да ми каже.

0
IvankaM avatar IvankaM 20 Точки

А някой би ли ми казал каква е разликата между залите? Какво да избирам? И защо?

0
Konan avatar Konan 13 Точки

Няма особена разлика между залите освен големината и разположението им. Inspiration Lab e най-голямата, и на мен лично ми е любимата защото има разлики в нивата на които са поставени масите. Лично предпоитание хах. CodeGround е по- тясна и дълга в сравнение с другите, a Open Source Lab e по-широка.

Няма никаква разлика в това коя ще избереш стига да ти е комфортно.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.