Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

stucky avatar stucky 7 Точки

Изпит Programming Basics - октомври 2015 - Варна

Здравейте, знам че трябва да получа и-мейл с информация за изпита (в колко часа, къде...), но той е след 2 дена и още не знам нищо. платил съм си таксата и получих мейл с потвърждение, но нищо повече. някой знае ли нещо?

 

Тагове:
0
Programming Basics
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки
Best Answer

Изпитът ще е във ВСУ от 9:00 часа в неделя. 

1
stucky avatar stucky 7 Точки

само да попитам, ти, предполагам, си получила мейл? и дали знаеш и коя е залата?

0
15/01/2016 14:23:57
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Не съм получила мейл. Видях във facebook. На портала на ВСУ ще има човек, който да ни упътва за зала.

1
15/01/2016 14:26:08
stucky avatar stucky 7 Точки

Страхотно! много млагодаря :)

0
DimitarYotov avatar DimitarYotov 75 Точки

Аз вчера досаждах по телефона .... мацката каза да чакме да изкочи жълт балон като си влезем в профила ....

Иначе и аз се чудя ... къде и от коко ще е .... все пак който не познава града ще му трябва малко време да разбере къде трябва да отиде .... стоматология, всу .... 

0
Stoyan377 avatar Stoyan377 -1 Точки

Вече са изпратени писмата! Аз поне получих писмо в пощата. И да - както вече се каза, изпита ще се проведе на 17 Януари 2016 г. в сградата на ВСУ от 9:00 часа. Ще има човек който да ни насочи към залите. Успех! smiley

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.