Loading...
alek1339 avatar alek1339 57 Точки

Въведение в програмирането с Java, книгата ?

Някой да знае от къде мога да си я купя тази книга ? Имам я на pdf ама ми е по-приятно да си я чета от хартия... laughing

ето линк за хората които им е по приятно електронната версия и все още я нямат:

http://www.introprogramming.info/wp-content/uploads/2013/07/Books/Java/Introduction-to-Programing-with-Java-Book-v1.01.pdf

Тагове:
0
Java Advanced
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Мисля, че я има в кафето.

2
alek1339 avatar alek1339 57 Точки

Суупер :) дано не се изчерпа преди да имам време да отида 

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Няма я, тиражът е изчерпан. Ще трябва да пуснем нов.

6
gudov avatar gudov 274 Точки

Пуснете е преди да започне курса.

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Едва ли ще го направим, книгата трябва да се преработи първо, защото не е особено актуална вече.

Еdit: В края на май ще има нови бройки.

1
Petya avatar Petya 2461 Точки

Наков докара към 12 бройки преди малко в залата, можете да дойдете да си вземете.

4
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Лично мисля да изчакам да се преиздаде, че доколкото помня когато е писана е била писана за Java 6 а сега вече сме на 8 :)

0
Mitaka avatar Mitaka 45 Точки

Вече я има :) от преди два дни

Преди да намеря тази тема пуснах линкове тук

1
zh.stoqnov avatar zh.stoqnov 103 Точки

За първите няколко теми, така де за Java Basics курса, въпреки че е на по-стара версия на Java върши перфектна работа - на мен лично много ми помогна, а и след като съм чел Introduction to C# е супер лесно да минеш през тази за Java.

0
petbaik avatar petbaik 15 Точки

Здравейте! Искам да попитам, някои знае ли дали има налични от книжките "Въведение в програмирането с Java"?

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравей! Има още книги, да, заповядай :)

0
petbaik avatar petbaik 15 Точки

Petya преди време ми изпратихте книгата за C# по куриер. Ако не е много нахално, може ли пак да ми изпратите този път за Java, защото не съм от София и в скоро време няма да идвам там. Благодаря. 

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Да, можем да изпратим. Ще ти пиша по мейл.

0
velislavnikolov avatar velislavnikolov 35 Точки

На мен ми е много по-приятно да чета книги по нормалният начин, а не на pdf и т.н.т. Има ли я налична сега и къде?

0
gochev avatar gochev 5 Точки

по добре свикни с PDF-и .. дори да прочетеш тази книга така.. то другата или по другата или по по другата.. в смисъл колкото по рано свикнеш че от пдф се чете по лесно, по лесно се пробва, по лесно се търси .. толкова по добре.

 

0
velislavnikolov avatar velislavnikolov 35 Точки

Да, прав си. Но все пак ми се иска да си я купя. Иначе съм я прочел от pdf... :)

0
p.tseperski avatar p.tseperski 21 Точки

Здравейте на всички. Бих искал да си закупя хартиеното копие на книгата, новата "ревизия" от 2014г. :) Някой да има излишно копие или да има все още в наличност в СофтУни? Има я на Хеликон, но там я продават за 20 лв., на двойна цена и то старото издание.

Благодаря ви предварително! :)

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравей! Книгата я има налична в СофтУни. Ако не можеш да дойдеш, пиши мейл на info@softuni.bg с три имена, телефон и адрес, за да ти я пратим по куриер.

1
p.tseperski avatar p.tseperski 21 Точки

Окей, много благодаря! :)

0
I2KGhost avatar I2KGhost 1 Точки

Здравейте, аз също търся хартиеното издание на книгата. Някой знае ли дали е налична в СофтУни понеже на всякъде другаде вече не е налична.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.