Loading...
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5295 Точки
Best Answer

Не сме решили от кой момент, но имаме планове лека полека да вдигаме точките за прием на входния изпит, тъй като хора със 100 точки след като ги приемем, имат трудности в по-сложните курсове като ООП, КПК и C# Advanced. За момента оставаме на 100 точки, но вероятно от следващия випуск ще има промени.

Наков

5
poponai avatar poponai 16 Точки

Благодаря за бързия отговор !

Приателката ми не изкаше да ме пуска в къщи защото съм изкарал само 200 точки, като за 300 бях излязъл.

Сега щи има мира и бира !!!

 

Поздрави

3
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

А колко е точната бройка на приетите присъствено, в случай, че има такава (би трябвало да има, все пак залите са с константни места :) )

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5295 Точки

Още не сме почнали да правим сметка на залите, местата, разписанието, преподавателите и всичко останало. Най-вероятно ще има повече от една група в този випуск, най-вероятно дневна и вечерна група.

Изчакайте няколко дни да помислим, пресметнем, планираме и да обявим колко души ще приемем, с какъв успех на приемняи изпит и подобни. Със сигурност искаме да приемем всички със силни резултати - иначе би било загуба за СофтУни и за софтуерната индустрия като цяло.

Наков

5
eMagicMan avatar eMagicMan 28 Точки

100 точки за прием.
Виждам че имаш 200 ако нещо не се лъжа. Такаче си добре.
Успех нататъка.

0
poponai avatar poponai 16 Точки

Благодаря ти !

1
peterborisov avatar peterborisov 123 Точки

 С 200  точки занапред нямаш ли 10-12 часа на ден кодене ще ти е трудно колега.Не е проблем да влезеш и със 100 но въпроса е буквално след три месеца като дойде изпит по ООП или КПК  какви ще са резултатите.

0
Ivanov.Ivan avatar Ivanov.Ivan Trainer 558 Точки

Честно казано според мен минимума трябва да е 350 - 400 точки. И то при условие, че на изпита странични фактори са ти попречили, като притеснение, шум и т.н. И както всеки потвърждава .... кодене му е майката, много, много и пак много.

1
bond4o avatar bond4o 8 Точки

Забравяш, че преди всичко SoftUni е бизнес, от който се очаква печалба.

1
Ivanov.Ivan avatar Ivanov.Ivan Trainer 558 Точки

Така е. Но мисля, че печалбата може да е взаимна ...

Тук се намесва и себеоценката ... И всеки да прецени до колко ще му стигнат силите и до колко това му е приоритет.

0
bond4o avatar bond4o 8 Точки

Една напълно решена задача, според секцията FAQs, но Наков обеща, че ще вдигне критерия.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.