Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

smustafov avatar smustafov 1 Точки

Linux Programming

Здравейте!

Записах се онлайн форма на обучение в курса Linux Programming. Разгледах първите материали и ми направи впечатление, че в тях пише "Linux Programming Part 2 Course". Това втора част на курса ли е? Има ли първа част? Къде мога да я намеря и прегледам?

Другият въпрос, който ме вълнува е относно Linux средата, в която ще се разработва. Задължително ли трябва да ползваме виртуална машина? Имам стар, свободен лаптоп, който съм си подготвил само за тази цел. Може ли да ползвам него?

Благодаря!

Тагове:
0
Open Courses 18/01/2016 13:29:04
denka avatar denka 52 Точки

Здравей,

В описанието на курса пише, че се искат познания по С и затова предположих, че първата им част е: https://softuni.bg/trainings/1212/c-programming-october-2015 и минах през лекциите и изпита.

2
supersane avatar supersane 234 Точки

Правилно, този курс е продължение на курса по C, въпреки, че лектора попита, колко от хората в залата са били на курса по С, вдигнатите ръце не мисля, че бяха повече от 10.

0
MartinKuvandzhiev avatar MartinKuvandzhiev 72 Точки

Здравейте !

Препоръчително е да се ползва виртуална машина, защото при някои от упражненията може да се затрие някой бит в паметта или да се развали някой кърнъл модул, което ще доведе до големи проблеми с машината.

3
y.ivanov avatar y.ivanov 33 Точки

Привет,

Аз искам само да запитам дали за този курс предвиждате предоставянето на видеоматериали? И ако е така в какъв срок може да ги очакваме?

Поздрави

2
Bobosam avatar Bobosam 185 Точки

MartinKuvandzhiev

Здравей, ако може да помолиш в СофтУни да отворят секция във форума за курса за да не се разпиляват нещата.

2
19/01/2016 19:07:44
MartinKuvandzhiev avatar MartinKuvandzhiev 72 Точки

Здравейте ! До 1 - 2 дена след лекцията ще има видео материали. 

2
hanasd avatar hanasd 3 Точки

Аз имам въпрос защо в частта на лекция едно ми стои че не съм предал домашно след като съм го направил и ъплоаднал?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.