Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Raptrozz avatar Raptrozz 1 Точки

Windows Form Application Проблем

Здравейте, писах си програмата и се връщах в Form.design и ми излезе някаква грешка, опитах се да я bypass-на. Пратих си кода в Judge системата и неможа да се компилира. Та рестартирах VS и като пробвах да направя нов Form Application ми излезе това:

Някой да има идея защо това е така?

Тагове:
0
Programming Basics
petar.dimitrov.86 avatar petar.dimitrov.86 450 Точки
Best Answer

Като си избирал да направиш нов проект и вместо Windows Forms Applications май си избрал WPF Application?

1
Raptrozz avatar Raptrozz 1 Точки

Абсолютно прав си... от недоглеждане какви глупости правя. Благодаря ти!

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.