Loading...
istoychevv avatar istoychevv 7 Точки

График на поправителни изпити от Fundamental level

Здравейте отново, тъй като темата ми беше изтрита от подфорума Fundamental level само с причина "правила на форума"(дори не се споменава кое правило съм нарушил, но както и да е).

Та да мина към въпроса - ако съм разбрал правилно след като всички курсове от нивото минат, има поправителни изпити за всички курсове. В момента тече последния курс (high-quality code) от ниво Fundamental level, значи поправителните трябва да са скоро след този изпит. Има ли някаква информация кога точно ще са поправителните изпити, и ако не - кога евентуално ще има и как ще може да се разбере? Благодаря предварително!

3
Въпроси за SoftUni 18/01/2016 20:24:18
Shirdor avatar Shirdor 131 Точки

Според мен си изкарай този курс пък като стане време за поправки, сигорно ще кажат и ще се разбере.

0
Lamms avatar Lamms 197 Точки

Няма информация и аз се опитах да разбера, но още не са решили. Питах Роял, Алекс и Наско. Трябваше да има сесия седмица след изпита по КПК, но от миналата седмица явно има промяна, има съмнения дали ще имаме сега. Днес Роял на лекцията каза, че е много възможно да нямаме поправки тогава на всички изпити, а само по някои изпити, а другите да са ни с другата група. Днес са имали съвещание, но явно не са излязли все още с финално решение.

Надявам се по-скоро да решат и да ни уведомят, особено за мен като работеща е важно. 

5
18/01/2016 21:36:28
IvelinaKaravalcheva avatar IvelinaKaravalcheva 10 Точки

Днес излезе графикът на поправителната сесия.

За съжаление на работещите, някои от изпитите са през делнични дни...

1
Nick1R1 avatar Nick1R1 115 Точки

А по-принцип когато сме на изпити с други групи важат ли точки от отборни проекти, домашни и т.н?? Иначе и аз чакам с интерес датите на поправките за да мога да си направя планове ! Успех на всички ! :)

0
blagovest.naydenov avatar blagovest.naydenov 4 Точки

Някой може ли да каже каква е разликата между изпита на 28.02 Advanced C# / Java Fundamentals и този на 13.03 Advanced C# / Java Fundamentals. Зависи ли кога сме почнали курса и затова да има 2 дати.

0
geiff avatar geiff 71 Точки

На едната дата се явяваш за Advanced C#, а на другата за Java Fundamentals, просто сам избираш на коя дата на кои езика ще пишеш. Според избрания език  ще ти се зачете  изпита дали за Advanced C# или за Java Fundamentals.

0
29/01/2016 17:09:02
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.