Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

С малко повече желание от страна на проверяващия няма да има значение на какво IDE е писано домашното. Стига папките със сорс кода да са налице има начини проект писан на едно IDE да се отвори без особени проблеми в друго. Нещо от рода на import project, create project from existing source или подобна опция.

Добре е всички, които предават и оценяват домашни, да са наясно с тези неща; бих препоръчал на всеки да си направи по едно малко проектче в различните IDE-та и да опита да го импортира в това, с което работи преимуществено. Не съм сигурен как стоят нещата ако се ползват външни библиотеки, но би трябвало и тази информация да може да се достъпи от всяко едно IDE; за всеки случай добре е и това да се отиграе.

0
asata avatar asata 8 Точки

Дам, аз знам как да го импортирам, но въпроса ми е по скоро трябва ли да го импортирам

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Като човек, който решава домашното, не си длъжен да правиш друго, освен да си решиш задачите, които са поставени, с каквито инструменти прецениш.

Като проверяващ вече можеш или да импортираш проектите в IDE-то, което ползваш (примерно проектите писани на Eclipse да си ги вкараш в IntelliJ), или да си сложиш различни IDE-та и всеки проект да отваряш с това, на което е писан. Както ти е най-удобно.

0
asata avatar asata 8 Точки

Благодаря за отговора

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.