Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

zivko avatar zivko 0 Точки

Избор на машина и dot.net за програмиране в Софт Уни

Здравейте , аз се казвам живко , студент съм онлайн форма в университета искам да попитам следното.

мога ли да си пиша домашните и да правя проектите на Visual studio 2008 с платформа Dot.Net 3.5

или ако не става с тази версия , коя е най - старата версия на програмата с която ще мога да си правя домашните.Лаптопа ми е с Xp и малко стара машина:D  но върви супер но незнам дали ще трябва да инсталирам уин 7 и по - горно visual studio за проектите машината  ми е с 1 гб рам - Benq Joybook R55.

Тагове:
TanyaZheleva avatar TanyaZheleva 354 Точки
Best Answer

Би трябвало да можеш да ги пишеш, но ще имаш доста затруднения с проверяването да чужди домашни - повечето са писани на доста по-нови версии и няма да съвместими с твоята. Опитай да сложиш нов Windows.

За най-старата, която можеш да ползваш не съм сигурна, казвали са ми че VS2010 е достатъчна, но не залагай на това. Бих ти препоръчала 2013 или 2015, те са най-популярни.

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Мисля, че ще трябва да се ориентираш от един момент нататък към по-нова машина. За да минеш изпита по основи на програмирането, ще можеш и с тази конфигурация от софтуер/хардуер, но с известни трудности, като например проверяването на домашни и намирането на добри примери в интернет.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.